Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának heti 2-3...

Komáromi Katalin kérdése:

Árthat a babának heti 2-3 este ha iszom 1-1pohár bort? Nem feszül annyira a hasam tőle és mellette sajnos rengeteg stress ér. Pedig sosem ittam alkoholt de ez most segít.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A heti 2-3 alkalmat én kicsit soknak találom. Heti egy pohár bor belefér szerintem, de itt sokan le fogna hurrogni, hogy ezt hogy gondolod, engem meg lepontoznak!
2013. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
inkább relaxálni próbálj, ez azért kicsit sztem sok
2013. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Azért minden másnap egy pohár bor elég sok szerintem, még ha nem is lennél terhes akkor is.
2013. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a havi egy talán belefér, ezt már sokallom, egyébként is, terhesen meg pláne soknak tartom.
2013. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Has csak egy pohár bort iszol naponta, az nem árt a babának. Nem kell mindenért parázni. A stressz viszont árthat.

Azon kellene változtatnod. De ne a stressz ellen igyad a bort.

2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
En is soknak tarom ezt a mennyiseget. De egy poharkaval nyugodtan ihatsz neha-neha.. A stresszre nem az alkohol a megoldas! Foleg nem terhesen. Soem bocsatanad meg magadnak ha beteg gyereked szuletne mert te ittal terhesen! Ha valaki viszont nem terhes nincs semmi gond azzal ha estenkent megiszik 1 pohar bort!
2013. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Google a barátod! Keresd meg alkohol hatás a babára. Ha felelőssen válalsz gyereket, lemondasz róla. Ha nem ne csodálkozz majd a gyerekeden. Alkohol hatással van az idegrendszerére. Megnyugvásnak pedig keress más alternatívát.
2013. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

"Pedig sosem ittam alkoholt de ez most segít."

minden alkesz igy kezdte...

"segit"

2013. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Állítólag a 3. Terhességénél a Rubint Rékának Az orvosa ajánlotta a napi 1 pohár bort.Én még ha mondanák sem mernék inni!Nekem már Az is rossz volt,hogy karácsonykor,még szilveszterkor nem tudtam,hogy terhes vagyok és akkor ittam néhány pohár bort!DE Ő A TE GYEREKED te tudod!!!
2013. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
A barátnőmnek is az orvos írta elő a napi 1 kis pohárnyi vörösbort, mert az állítólag jó vérserkentő. Vérszegény volt vagy mi miatt, már nem emlékszem, de az orvos mondta neki, hogy igya meg!
2013. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!