Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este nagyon ideges voltam....

Este nagyon ideges voltam. Csillapítottam magam de megvolt az okom sajnos. Azóta a bébim meg se moccan. Ugye nem lett baja? Gondolom nem, inkább a kis lelkére gondolok a drágámnak.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennzi idős vagy? én 28 hetes, első baba, amikor ideges vagyok, és én napont ideges vagyok, nekem is "elhalkul".Gondolom igy reagálja le, nyugi meg fog moccanni, engedd el magad, nyugodj meg, és meglásd meg fog moccanni!
2010. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok és nagyon szégyellem magam. Évek óta nem voltam annyira kikészülve mint most 4-5 napig. Remélem nem kapott túl sok stresszhormont, szívemre venném ha idegbeteg kisbabám lenne.
2010. febr. 2. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el egy kismama se tud úgy végigvinni 9 hónapot, hogy ne húzza fel magát. ettől még nem lesz idegbeteg egy baba. Van, aki szinte végig stresszeli az egészet, az övé is egészséges lesz. Nem mondom, hogy idegeskedj, csak azt, hogy az, ha magadba fojtod a gondjaidat, a feszültséget, sokkal többet árt, mintha egyszer-egyszer kiadod. Nyugi! ettől a babád még bőven egészséges lesz!
2010. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira és annyit zokogtam az elmúlt napokban hogy azt hittem bele fogok bolondulni! A szó szoros értelmében! Nem szimpla idegesség volt hanem full kikészülés :( Ezért félek csak.
2010. febr. 2. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, ne aggódj. 4 nap nem a világ. Lesz ilyen akkor is, amikor kint lesz. Mindig vannak rossz napok. a lelki világának sem lesz baja.
2010. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Az én utolsó terhességen egyáltalán nem volt nyugodtnak mondható. Anyósom (áldott jó lélek) megpróbált mindent, hogy a nagy gyerekeimet és a férjemet a pici ellen és ellenem hangolja..Még arra is képes volt, hogy eljött hozzánk és ordítozott velem. Hosszú lenne leírni, mi mindent csinált..Hát, elégideges voltam a terhesség alatt, elhiheted! És a kislányom mégis a világ egyik legkiegyensúlyozottabb, legmosolygósabb gyereke...17 hónapos, okos kislány és egyáltalán nincs semmi baj az idegeivel :)) Szóval nyugi, ennyivel nem ártasz :)
2010. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, pont tegnap, hogy tegnapelőtt estétől tegnap délutánig meg se mozdult. Már én is kezdtem ideges lenni, pedig tudom, hogy a babáknak is van lustább napjuk. Nyugi! Igyál kis kávét, kólát, egyél egy kis csokit, vess be minden trükköt, amivel korábban mozgásra tudtad bírni. Előbb-utóbb meg fog moccanni. :-)
2010. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minimálisan érzem néha. De ez tényleg nem egy hétköznapi idegroham volt :( Nehogy idegbeteg legyen, azért aggódom. Szerintetek átmegy az anyai hangulat? Vagy fontosabb, hogy szülés után nyugi legyen?
2010. febr. 2. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem átmegy, a pici megérzi. Már csak abból is gondolom, hogy más hormonok termelődnek, amikor boldog vagy (endorfin) és megint más, amikor ideges vagy (adrenalin), ez pedig a lepényen keresztül a vérrel együtt átmegy a picibe is.


De egy esti idegességtől még nem lesz lelki idegbeteg, ha felnő. :-)

2010. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!