Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és tegnap is...

33 hetes vagyok, és tegnap is meg ma is rettenetesen felhúztam magam, és sírógörcsöt kaptam. Ártottam a drágámnak?

Figyelt kérdés
Rendesen olyan voltam mint egy idegbeteg.Nem tudom mitől van,mert én ez előtt soha nem voltam ilyen,de most minden felhúz.Tudom,hogy nem szabadna idegeskednem,de nem tudok ellene csinálni semmit.VAnnak ilyen kitöréseim.És akkor kapok észhez,mikor a picikém elkezd nagyon kapálózni bennem.Én ezelőtt tök nyugis voltam,soha nem lehetett felhúzni,most meg kész idegbeteg vagyok.Mitől van ez?Ártottam ezzel az én kicsi életemnek?
2008. aug. 8. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megnyugodni egy kicsit, bár tudom ez nehéz. Dolgoznak benned a hormonok rendesen. Velem is ez volt.
2008. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos.De ettől nem lesz baja?Gondolok itt arra,hogy mindenki azt mondja,hogy ha idegeskedik az anyuka,akkor az kihat a picire,és nem fog rendesen kifejlődni valamilye,vagy az idegrendszere nemolyan lesz mint kéne.Nagyon félek,hisz szegényem olyan kiszolgáltatott.Semmiről nem tehet,én meg ilyen kis hülye hárpia vagyok,és ő issza meg a levét.Pedig mindennél jobban imádom.
2008. aug. 8. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártottál, de mindenképp találj vmi elfoglaltságot magadnak amin levezetheted, megelőzheted ezt a kitörést. Hosszabb távon azért biztos nem jó. Párszor azért elmegy. De fő a nyugalom akármilyen nehéz is.

Én is voltam így ezzel, le kell valamivel foglalni magad. Menj sétálni, vásárolni, nézelődni, barátnőhöz vagy bárhova ami eltereli a figyelmed.

Lehet majd szülés után is megmarad ez, vagy újra előjön többször is időszakonként, ezért is jó ha rájössz hogy tudod kezelni.

2008. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én írtam az előbb.

Én is sokat idegeskedtem és idegesítettem a környezetemet a terhesség alatt. Néha alig tudtam lenyugodni. De mára már 6 hetes a babám és szemmel láthatóan semmi baja nincs.Nem is az a sírós sőt mostanában nagyon sokat mosolyog már. Szóval ne aggódj meglátod nagyon aranyos lesz. Jó babázást előre is!

2008. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megnyugtató szavakat!Aranyosak vagytok,és szívből gratulálok a kisbabádhoz!Nekem az a legnagyobb baj,hogy sokszor el is kiálltom magam,és akkor a drágám elkezd kapálózni,és akkor térek csak sajnos észhez hogy mit is csinálok.
2008. aug. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!