Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, örülhetek a babának?!

Nunoka19 kérdése:

Félek, örülhetek a babának?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elvileg 7-8hétben lehetek,legalabbis a naptaram szerint,de már magam sem tudom kinek higyek...

3hete voltam elsonek orvosnal ahol jeleztem,nagy oromomre 3terhessegi teszt is pozitivat mutatott!! Az orvos megvizsgalt latott petezsakot ami 42mm volt,de elkuldott vizelet vizsgalatra,hogy biztos e a helyzet.4nap félelem,de a teszt ugyan csak pozitiv volt. Vissza mentem az orvoshoz,ahol egy szot nem szolt csak vizsgalt majd egy kerdes volt e verzesem?! Erre mondtam hogy nem,de nagyon rideg volt az egesz,mintha 16eves lennek es ez egy eltitkolt dolog lenne,meg sem mutatta a monitort se kepet nem nyomtatott...majd kozolte oltozzek fel! Elkoszont hogy 2het mulva jojjek vissza,majd ossze estem a ketsegbeesestol,hogy semmit nem tudok! Nagynehezen kinyogte hogy vegulis terhessegrol van szo de meg babat nem lat,ekkor mar 5mm(cm?!)volt a petezsak,es hogy 3hetes lehetek. Teljes zurzavar,mar tul vagyok egy heten es nagyon sok ragodason,hogy vajon van e baba a zsakban?! Tudom nem szabadna de annyi rosszat olvas az ember... korulottem levok azt hiszik nem orulok,vagy csak targynak veszem a dolgokat,pedig csak felek! Felek elkiabalni,pedig belulrol viragzom:-) Elso babam,nagyon varom mar!!



2013. jan. 29. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök és gratulálok!! :))Boldog babavárást! 8as voltam!
2013. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!