Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vm baja a babának?

Lehet vm baja a babának?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok.most derült ki mivel én azthittem h azért késik mert uj helyre költöztem fel a hegyekbe meg a stressz..kiprobáltam mindenféle aviva mòdszert h megjöjjön meg huzgáltam be a hasam..ettől lehet vm baja a babának?
2013. jan. 28. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
????? mi van??? csak nekem érthetetlen a kérdés?
2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kicsit nekem is zavaros...h megjöjjön miért kell behúzgálni a hasat??? nekem ez magas kicsit...de nem hiszem h ártottál volna mert ha igen meg sem maradt volna...
2013. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a lényeg h azt akartam tudni h lehet e baja a babának ha megnyomodik a hasam vagy behuzogatom a hasam v hasra fexem...?
2013. jan. 28. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
nem semmi baja nem lesz
2013. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól még nem ...hason meg nyugodtan aludhatsz ezután is...34 hetes vagyok de félig még mindig szoktam hason aludni persze ha a kicsi nem ellenzi :D nem kell aggódni..
2013. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban még nem! amikor meg már lehetne baja tőle, akkor meg már nem is nagyon tudod megcsinálni :-) (pl a hasrafekvést, hasbehúzást)
2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még, ha megmaradt a baba, akkor biztos nem károsodott. Legalábbis az avivától tuti nem (ismerem a mensi-meghozós gyakorlatot, szóval tudom mit beszélek). Ha a baba ott van, akkor biztos jól van :)
2013. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!