Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szilveszterkor vettem be...

Szilveszterkor vettem be drogot és nem tudtam hogy terhes vagyok! Akkor kb.2-3 hetes lehettem! Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor még nincs kapcsolat az anya és a baba között. De hogy itt mit fogsz ezért kapni...
2013. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos az első hat hétben a mindent vagy semmit dolog érvényesül. Ha külső hatásra károsodik a baba akkor nem marad meg. Tudom, nem vágysz rá, de l

a drogot mellőzd, ha nem megy, fordulj agykurkászhoz. A baba az első.

2013. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez volt az első alkalom és az utolsó is hogy kiprobáltam!! Nem vagyok rendszeres fogyasztó!! Nem is egy egészet vettem be hanem felet!!! Haragszok is magamra de nagyon!!! Tudom nem mentség de nem tudtam hogy terhes vagyok!!! Mióta megtudtam hogy terhes vagyok nagyon vigyázok magamra!!!
2013. jan. 22. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor boldog babázást! :)
2013. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond, a baba kb. az 5. hétig csupán őssejtekből áll, és ha ekkor bármilyen károsodás éri, akkor ezekből regenerálja magát, vagy ha olyan mértékű a károsodás akkor nem marad meg. Emiatt nem lesz beteg a babád az biztos. Mostantól vigyázz magadra, és gratulálok a babához :-)
2013. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2013. jan. 22. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Minden ember csinál hülyeséget!!

Mi amielött megtudtam hogy terhes vagyok a Balaton soundon 4 napig ittam nem kicsit erre 2 napra rá teszteltem pozit.

Akkor már 7 hónapja vártuk a picit és annyia szomorú voltam hogy elengedtem magam...

Amióta tudom hogy a terhes vagyok egy kortyot nem ittam!

Nem lesz baja a babádnak!

2013. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
bocsi az offért,utolsótól kérdezem,hogy 7 hónapig nem tudtad,hogy babát vársz?vagy rosszul értelmezem?
2013. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó 7. hónapig próbálkoztak, mire végre pozitívat tesztelt :)
2013. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2-3 hetesen még igazából nem is vagy terhes. Amikor 2 hetes terhesnek számítassz az a a megfogantatás kb és a 3. héten ágyazódik be, nem lesz baja.
2013. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!