Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, örülhetek a babának?!

Nunoka19 kérdése:

Félek, örülhetek a babának?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elvileg 7-8hétben lehetek,legalabbis a naptaram szerint,de már magam sem tudom kinek higyek...

3hete voltam elsonek orvosnal ahol jeleztem,nagy oromomre 3terhessegi teszt is pozitivat mutatott!! Az orvos megvizsgalt latott petezsakot ami 42mm volt,de elkuldott vizelet vizsgalatra,hogy biztos e a helyzet.4nap félelem,de a teszt ugyan csak pozitiv volt. Vissza mentem az orvoshoz,ahol egy szot nem szolt csak vizsgalt majd egy kerdes volt e verzesem?! Erre mondtam hogy nem,de nagyon rideg volt az egesz,mintha 16eves lennek es ez egy eltitkolt dolog lenne,meg sem mutatta a monitort se kepet nem nyomtatott...majd kozolte oltozzek fel! Elkoszont hogy 2het mulva jojjek vissza,majd ossze estem a ketsegbeesestol,hogy semmit nem tudok! Nagynehezen kinyogte hogy vegulis terhessegrol van szo de meg babat nem lat,ekkor mar 5mm(cm?!)volt a petezsak,es hogy 3hetes lehetek. Teljes zurzavar,mar tul vagyok egy heten es nagyon sok ragodason,hogy vajon van e baba a zsakban?! Tudom nem szabadna de annyi rosszat olvas az ember... korulottem levok azt hiszik nem orulok,vagy csak targynak veszem a dolgokat,pedig csak felek! Felek elkiabalni,pedig belulrol viragzom:-) Elso babam,nagyon varom mar!!



2013. jan. 29. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is ne idegeskedj, nem tesz jót sem neked, sem a babának. Másodszor, ha van rá lehetőséged, válts dokit, mert ezzel a fazonnal nem nagyon fogsz jól járni. Boldog babavárást!
2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam megvárom a köv.vizsgálatot,elvileg adnia kell beutalokat... korhazban remélem kedvesebben fogadnak!
2013. jan. 29. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Az orvosod tényleg elég undok, de te is túlizgulod.
2013. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,tudom!talan ez mar a terhessegi tunetek hatasa is...csak tudod az elso baba,es szinte semmi jo indulat az orvos reszerol. Elhiszem hogy en voltam neki aznap 15dik,de akkor is...
2013. jan. 29. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! 3 hetes terhességből még semmi nem látszik. Korán mentél, az orvos meg egy bunkó.

Nekem a 6. héten is csak annyit írt a papírra, hogy terhesség valószínűsíthető. 8. héten meg már szívhang is volt. :)

Nyugi, az idegesség nem tesz jót!

2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jo történetek,remelem en is mosolyogva gondolok vissza par het mulva,vagy nyaron a nagy melegben nagy hassal kinomban nevetek majd az egeszem micsoda gondjaim voltak az elejen :-) de tudjatok akinek az elso babajarol van szo olyan erzesei vannak amit nem biztos hogy ugy kene ereznie ahogy kene,pl mehenkivuli,vagy epp az egesz terhesseget bekepzeli,bar oke a 4 pozitiv teszt csak nem csal...:-) most epp jo kedv hullam fogott el,holnap megint jon az agyalas,mi van ha?!... koszonom!
2013. jan. 29. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj az én helyembe hogy én mit éreztem. Teljesen elfejtettem hogy mikor kellett volna megjönnie. Megvoltak az érzéseim hogy megjön julius végén aztán egyik napról a másikra rosszul lettem a kávé szagától na ekkor ugrott be nekem hogy nem jött meg 2hetet késett akkor már. Még azon a héten szombaton tudtam csak tesztelni erős + lett. Rá 2hétre kaptam időpontot a dokinál. Kész rém álom volt az a 2hét de nagy nehezen ki bírtam. Ja és akkor arról nem is beszélve hogy anyósommal lakunk együtt és előtte titkolnom kellett. Szintén első baba :) 30hkm
2013. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 17hetes vagyok, nekem is első baba :) Én az elején fel sem fogtam, hiába csináltam én is 4 pozitív tesztet, ugyanígy, mint te is korán mentem az orvoshoz, először csak megvastagodott nyálkahártyát látott, legközelebb 4mm petezsákot és majd csak az azutáni vizsgálaton volt embrió szívhanggal. Egész addig úgy tettem, mintha nem lenne semmi sem. Nem tudom, talán féltem, hogy beleélem magam, aztán kiderül téves riasztás :) Bár nekem az orvosom mindig nagyon szájbarágosan elmagyarázta, hogy mit is lát és miért van az, szóval szerencsém van vele. Szerintem is még most cseréld le a legelején! És próbálj meg nem rástresszelni a dolgokra, attól még ugyanúgy fognak történni, mintha nem idegeskednél! Majd írd meg hogy mi van! Minden jót! :)
2013. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,én is a beleéléstöl félek! Peddig néha(állandóan) elkap a hév hogy milyen jo lesz!:-) irok mindenképp,jövöhét csütörtökre hivott vissza...
2013. jan. 30. 19:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok!!! Megnyugodva :-) Kisbabámnak rettentő jól dobog a szive,szép szikhólyag stb:-) :-) október 3ra várjuk az érkezését!! Koszonom a megnyugtató válaszokat
2013. febr. 7. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!