Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavasszal milyen ruhákat hordjak?

Tavasszal milyen ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 16 hetes kismama, a pocim egyre nagyobb, és meg vagyok ijedve, mert talán a téli kabátommal még kihúzom, de tavasszal is szeretnék csinosan öltözködni, de nem tudom, milyen kabátot vegyek... Ti mit hordtatok ilyenkor? Július 15-re vagyok kiírva egyébként. Hol érdemes körül néznem? Már felmentem többször az H&M oldalára, tudom ők árulnak kismamaruhákat, de nem találok náluk semmi dzsekit! Egyébként a stílusom inkább a kényelmes, farmer, balerina, póló, farmerdzseki, pulóver.
2013. jan. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak kabát érdekel?


Én is kb. úgy voltam terhes, mint te, júl. 3.-ra voltam kiírva. Nem vettem új kabátot, a télikabátom kibírta, a többi tavaszi kabátom is elég volt. Sok tunikát vettem, ami jó volt terhesen is, de most is tudom hordani szülés után őket.

2013. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, mint már az előző években is tapasztalhattuk, nem igazán volt tavaszunk. Várd meg a kínálatot, mert az is lehet, hogy nem lesz rá szükség. Ha mégsem marad el idén a tavasz, én a helyedben szabadidő felsőt vennék, az se nem pulcsi, se nem kabát. Amúgy nem sűrűn láttam kismamát összehúzott kabátban. :)
2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

én ősszel voltam kb hasonló állapotban, a régi kabátjaimat hordtam és nem volt összegombolva. S-es, XS-es méretet hordtam előtte, látszott a hasam rendesen, de nem foglalkoztam vele :) legalább átadták a helyet.


egyébként nyárra én kínaiban vettem olyan len jellegű rövidnadrágot aminek gumis a dereka, azt szerettem nagyon. Tunika jellegű ruháim voltak, azokat szerettem nagyon.

2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, végül is a kabátok miatt vagyok zavarban, mert ha mondjuk esik az eső, vagy kisebb vihar van akkor sem akarok megfázni de mondjuk őszintén, marhára nem akarok emiatt egy külön kabátot (mondjuk direkt kismamáknak valót) venni mert amúgy is ezért terveztük a babát nyárra, hogy megússzuk a nagy ruhavásárlásokat...


Én szerintem veszek egy balerinát, vagy valami puhább sport/tornacipőt, cicanadrágokat, hosszabb felsőket/tunikákat, talán beruházok egy gumicsizmára is az esős idő miatt, meg ezt régóta szerettem volna...

2013. jan. 28. 22:58
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én nem áztam meg nyitott kabáttal, volt nálam esernyő :) Fázni meg nem fáztam egyáltalán, valahogy a terhesség belőlem azt hozta ki hogy állandóan melegem volt... pedig amúgy fagyosszent vagyok. Én is pont emiatt nem vettem, inkább kihúztam a régiekkel.
2013. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!