Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhákat-cipőket hordtok...

Milyen ruhákat-cipőket hordtok tavasszal, nagy pocakosok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tunikákat amiben elfér a hasam, kardigánnal, és pamutnadrágot, kismama nadrágokat. Vagy harisnyával tunikaruhát. És kényelmes lapos talpú cipőt.
2012. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van három nagyon kényelmes kismamanadrágom (egy farmer és két vékony szövetnadrág), néhány hosszú és rövid ujjú fölső, egy meleg poncsó (a tavaszi kabátom már nem fog rám jönni, a téli dzsekim még beér), nemrég vettem egy farmer egészruhát, irtó csini, vehetek alá hosszú- és rövidujjú fölsőt is, attól függ, milyen az idő. Gondolkodom még valami jó kis tunikaszerűségben, hogy beszerzek. Az a jó, hogy ez már a harmadik terhességem, így maradtak is ruhák, meg mindig jön hozzá pár újabb, így viszonylag változatosan tudok öltözni.

Amikor az első babámat vártam, nem vettem sok mindent, s bár azt mondták, csinos kismama vagyok, nem éreztem magam igazán jól a bőrömben, szerettem volna jobban öltözni, már amennyire ez pocakkal lehetséges. Akkor megfogadtam, hogy ilyet soha többé, fontos, hogy a 9 hónap alatt is nőiesnek, csinosnak érezzem magam, szóval érdemes vásárolni.

Cipőket leginkább laposat, vagy minimális sarokkal rendelkezőket hordok.

2012. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!