Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-25 körüli elegánsabb/...

20-25 körüli elegánsabb/ nőiesebb csajok, milyen ruhákat hordtok most tavasszal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel dobjam fel a ruhatáram, kellene pár ötlet esetleg linkelhetnétek képeket is:)
2011. ápr. 10. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Pl. ehhez hasonló stílusú ruhákat, csak hosszabb szoknyával.

Igazából én a szoknya-hosszú ujjú póló-kardigán-harisnya-balettcipő párosítást szeretem. Ha nadrágot hordok, akkor az általában sportos, de azt is kardigán-és pólóval szoktam. Vagy még kockás blúzt szoktam nadrághoz

[link] ilyesmit

Meg szoktam blúz-mellénnyel a szoknyát-nadrágot.

20/l

2011. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szövetnadrág, selyemblúz, muszlinblúz, ingek, topok, blézerek, rengeteg szoknya (fodros, pörgős, ceruza, szövet, farmer stb. ), közepesen magas sarkú cipő, sok színes sál, számtalan színes bizsu, általában ballonkabát (fekete, bézs) szerepel a ruhatáramban. Egy póló vagy ing is sokféleképp variálható. Máshogy néz ki egy sállal, máshogy akkor, ha egy szép nyakláncot veszel fel hozzá fülbevalóval, megint más, ha egy brosst tűzöl rá. A hajadba is tehetsz a most divatos rózsás hajgumikból (általában kitűzőként és hajgumiként is használható). Jaj, az egyberuhákat kifelejtettem, pedig azok a kedvenceim.
2011. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!