Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy tettétek...

Kismamák, hogy tettétek igazán "szagtalanná" a mosott ruhákat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
öblítő helyére ecetet töltöttem,kioldja a maradék mosóport és fertőtlenít is.
2013. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ecetezek öblítő helyett egy ideje én is, de mégsem tökéletes... Vagy lehet keveset teszek bele (kb 2evőkanál)?
2013. jan. 26. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy láttom nem csak engem zavar a frissen kimosott ruha illata , sajnos én is rosszul vagyok a nagyon illatos dolgoktól, parfümöt se használok már egy ideje. Én ma egész jól voltam teregetésközbe de azért majdnem megvolt a rúdi. Tényleg segít az öblitő helyett az ecet? Én erről még soha nem hallottam. 7+7 hkm ( KITARTÁS) kismamik :) Boldog Babavárást
2013. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én ha megérzem azonnal szaladnom kell... :/ Pedig már 16+4hetes vagyok. Minden szag zavar nagyon nagyon nagyon!!
2013. jan. 27. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
ecetnél jobbat nem tudok,próbálj kevesebb mosószert és 20 %os ecetből többet..hátha...én 10%osból azért beleöntöttem kb fél dl,néha még egy deci is belöttyent,a ruháknak semmi baja nem lett.(1-es)
2013. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ecettel öblítek! Nem lesz teljesen szagtalan, mert a mosószer illatát érezni fogod, de jót tesz a ruháknak és a mosógépnek is!
2013. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!