Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon fájdalmas az...

Tényleg nagyon fájdalmas az oxis szülés?

Figyelt kérdés

Már van két gyerekem, őket oxi és érzéstelenítő nélkül szültem. Mostanába sokat hallom, hogy mennyire fáj ha "mű" fájásokat csinálnak. Máshogy nem lehet megindítani?


Most várom a harmadik babát, nem szeretném megtapasztalni, mert oxi nélkül is nagyon fájdalmas... Hogyan lehet elkerülni?


2013. jan. 27. 18:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, a kézzel tágításhoz nekem is volt szerencsém. Ráadásul úgy, hogy még egyáltalán nem voltak fájásaim. Az sem egy kellemes dolog.
2013. jan. 27. 22:03
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen. Rögtön elmúlnak, mint oxi nélkül.
2013. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom már hányas voltam, de kérdezted, hogy azért voltam testen kívűl, mert annyira fájt? Igen. Nem tudom pontosan hány órát tartott ez az állapot, de ez már kb az 1-2 perces fájásoknál lehetett. Előtte, amíg volt pihi a fájások között, addig csak annyira fájt, hogy nem tudtam közben beszélni. De azért nem kell tőle félni, mert túl lehet élni, és ugye az sem biztos, hogy neked ennyire fog fájni. Na meg az sem, hogy kapsz!
2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem nem kell tapasztalnom ezt a dolgot, nagyon tartok tőle:)

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 28. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!