Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttatok már terhes nőt...

Láttatok már terhes nőt dohányozni?

Figyelt kérdés
Ha meglátnátok egyet az utcán, szólnátok neki?
2013. jan. 22. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm képtelen feldolgozni hogy árt a babának,de nem szolok még nekik sem,hisz az ő dolguk...a legdurvább az volt mikor kenguruban láttam egy nőt elöl befelé vitte a babáját és ugy dohányzott a baba feje felett.
2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
feldolgozni=felfogni
2013. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék neki de szerintem csúnya látvány és önzőség a részéről h nem tud lemondani a cigiről........
2013. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ezt konkrétan nem, de olyat rengeteget, hogy a max. 4-5 éves gyerek mellett cigizik, konkrétan a gyerek orra alá dugja a cigit. (Értsd szó szerint.)
2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"max. 4-5 éves gyerek mellett cigizik"

Úgy értem, hogy a saját gyerekéről van szó!

De babakocsiba fújt füstöt is láttam már párszor.

2013. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
vérvételen,fogta a terheskönyvét és cigizett.nem szóltam,de véleményem volt,ugyanis nekem senki ne mondja,h nem bírja letenni..napi másfél dobozzal tutit elszívtam ,pozi teszt után szépen beraktam a táskámba az éppen előtte felbontott cigimet,a gyerek már két éves,de nem cigizek.
2013. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm 20 hetes terhes, és ugyan úgy bagózik, mint előtte, ráadásul bent a lakásban, még arra sem képes, hogy az erkélyre kimenjen. A férje is ugyan úgy szívja, meg a 7 éves kisfiuk is (passzívan persze). Azt mondta a csaj, hogy semmi baja nem lesz, a másik gyerekénél is cigizett, és nézzem meg, hogy milyen egészséges a gyerek. Nem mondtam rá semmit, csak vágtam a pofákat, azóta nem keres, épp csak köszönünk, tuti megsértődött. Ráadásul ezelőtt a terhessége előtt már volt egy vetélése, és mikor mondtam neki, hogy a cigi miatt, azt mondta, hogy nem, hanem a munkahelye miatt (nehéz fizikai álló munkát végez). Én is nagy dohányos voltam (1 nap 1 doboz), mégis meg tudtam/tudom állni, hogy ne gyújtsak rá.
2013. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok még mindig, eszembe jutott, hogy mikor jártam a terhesgondozóba, a kismamák 5 percenként álltak ki a kórház elé nagy hassal (köntösben) cigizni. Azt hittem lefordulok a székről. Többnyire kisebbségiek voltak.
2013. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam. Roma volt. Nem szóltam neki, mert lehet, hogy behúzott volna nekem... Amúgy szerintem aki terhesen képes az utcán dohányozni, az simán lekever egy pofont, ha valaki szól neki...
2013. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórház előtt, mikor ultrahangra megyek, rendszeresen látom a köntösben dohányzó kismamákat. Néha az utcán is egyet-egyet. Nem szólok, szerintem pontosan tudja, hogy káros. Nem értem, miért csinálják. Persze nekem könnyű, sosem dohányoztam.
2013. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!