Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy valaki babát...

Lehetséges, hogy valaki babát vár és nincs semmilyen tünete?

Figyelt kérdés
A mellfeszülés és a haspuffadás amit annyian írtatok mindig megtörténik, vagy nem mindenkinél?
2008. jún. 2. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem sosem feszült.Viszont a puffadás megvolt.Ege´sz terhesség alatt egy rosszullétem sem volt.
2008. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki 4 hónapos terhes volt, amikor elment az orvoshoz egy alap vizsgálatra és akkor derült ki. Annyira nem voltak tünetei, meg a hasa sem nőtt még annyira. Szerintem ritka, hogy valakinek egyáltalán ne legyenek tünetei, de biztos megesik.
2008. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is szerencses voltam, semmi tunetem nem volt :)

25 hetes kismami

2008. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges, az ilyeneket hívják mázlistának!:-))
2008. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 34 hetes vagyok, ikreket várok. (1 fiú, 1 lány :D). Igaz, hogy már van egy 5 éves lányom, tehát nem az első terhességem, de úgy képzeljétek el, hogy semmi-de semmi bajom nem volt. Nem volt hányingerem, mellfeszülés,haspuffadás, vizesedés semmi ami a kismamáknál jellemző. Néha a gyomorsavam, de az a nem terheseknél is előfordul. A férjem azt mondta, hogy nem is vagyok terhes csak kicsit megnőtt a pocakom.Ő mást sem hallott a kollégáktól, csak azt, hogy szegény asszony egész nap hányt, nem akar szexelni, vérnyomás, vizesedés, kinyílt méhszáj, szigorú fekvés stb. Nálam tényleg semmi, de annyi mégis, hogy a doki szerint túl kicsi volt a pocim ahhoz képest, hogy 2 baba ezért elküldött genetikushoz. Akkor egy kicsit rámjött a frász, de minden oké volt, már akkor (30.hetes) 2kg-osak voltak a babák.Lehet, hogy igaza van előző hozzászólónak és tényleg mázlista vagyok...
2008. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!