Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van ugy, hogy szinte...

Más is van ugy, hogy szinte semmilyen terhességi tünete nincs? Nem hánytam, nem undorodok se szagoktol se kajáktol. Nem vagyok kivános.16 hetes vagyok normális ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
De jó neked! A kolléganőm is ilyen. Ő még menstruált is, véletlen vette észre a nődoki, más panasszal ment hozzá kb. 12 hetesen. Azóta sincs semmilyen kellemetlen tünete, pedig már kb. 24 hetes.
2009. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 4 terhességből 3x. A fiamnál még a mensim is megjött az első 3 hónapban... Szerintem sokkal jobb, mint végigszenvedni az első heteket :))) Szerencsés alkat vagy!
2009. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, de akkor is olyan fura... jo nem a hányást hiányolom, :) azért imádom is a csöpségemet :) de pl ugy megkivánnék valamit :)
2009. máj. 31. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Kívánhatsz még a végefelé is!!!

Én sem voltam rosszul egyszer sem.

2 fiam van

2009. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az 5. és 6. hónapban voltam kívánós :-))Na jó, rettenetesen éhes, de egész nap.

Amúgy semmi bajom nem volt végig.

Olvasgattam a könyvekben, mit kéne éreznem, tapasztalnom, de semmi nem volt... A 9. hónap azért úgy látom behozza az előző 8 hónap könnyűségét.

Gratulálok, élvezd ki a problémamentességedet.

2009. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól viseled a terhességet! Ez is alkati dolog.

Nekem nagyon rossz volt a terhességem első 20 hete, éjjel-nappal hányingerem volt, fémes íz a szájban, rossz közérzet, gyengeség stb...

Én most 38 hetes vagyok és csak pár hete lettem kívánós!

Ne aggódj, minden rendben van veled!

2009. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, de a mellfeszülésen kívül nekem se volt más tünetem és már 2 hete az sincs. Én se hánytam, nem undorodtam, nem kívántam meg semmit, szóval remélem én is normális vagyok... :)
2009. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki,nagyon,hogy ilyen könnyen viseled a terhességet.Nekem folyamatosan hányingerem van,hánytam is,pedig nem vagyok egy hányós típus.Úgy örülnék neki,ha ilyen könnyű lett volna az eleje.13 hetes kismama
2009. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem sics semmi, a mellfeszulesen kivul. tiz hetes vagyok, szerintem meguszom a kellemetlensegeket mar. en nagyon orulok, mert utalok szenvedni.
2009. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!