Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7. hetes terhes vagyok....

6-7. hetes terhes vagyok. Normális az is, ha valakinek semmilyen tünete, panasza sincs?

Figyelt kérdés
Semmit nem érzek a terhességből, nem vagyok rosszul, nincs semmi problémám félek, hogy esetleg valami lett a babával. (Maximum a mellem feszül)
2008. ápr. 1. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj,ameddig nem érzel semmit,nem vagyunk egyformák,sokan végig nem szenvednek semmitől sem.Viszont ez olyan dolog,hogy lehet a 8. héttől lesz olyan hányingered hogy csak na...de ha nem az sem baj .Boldog babavárást!
2008. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez volt az orvosom azt mondta hogy ez nem gond örüljek neki!

Boldog babavárást 23 hetes kismama

2008. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7. hét végén jöttek a rosszullétek, addig nem volt tünetem. Aztán 6 hetet végig hánytam reggeltől estig. Irigyellek, ha ezt megúszod... Ne izgulj, a baba jól van, mások vagyunk. 16 hetes kismama
2008. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, van aki végig rosszul van, van aki egyáltalán nem! Ne aggódj emiatt, és persze az is lehet, hogy pár hét múlva neked is jelentkeznek a tünetek.
2008. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Normális!!! Sőt, örülj neki, megúszod a kellemetlen dolgokat! Nekem sem volt semmi panaszom, mindenki irigyelt is érte! Egyedül a gyomorsav kínzott a 3. hónapban.

Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális ez az állapot, mert tényleg nem vagyunk egyformák.

Gratulálok és sok kitartást és boldogságot a picurhoz! :)

2008. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remenykedj, h igy is maradjon :)

Nekem sem volt semmi panaszom, de hallgattam szegeny hanyos-emelygos kismamak panaszait, hat ezt jobb kihagyni!!!!

16 hetes kismama

2008. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!