Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van ugy hogy 5-6 hetes...

Más is van ugy hogy 5-6 hetes terhesen szinte semmilyen tünete nincs? Félek kicsit mert volt már egy vetélésem és olyan lassan jönnek a tünetek.

Figyelt kérdés
Épp hogy csak égnek picit a mellbimbóim,meg fáj a derekam,de nagyon más nincs. Az előző terhességnél ilyenkor már leszakadt a mellem,puffadt a hasam. Tudom hogy minden terhesség más de.....persze lehet hogy most tulaggodom...
2009. jan. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hetes és 3 napos vagyok naptár szerint, és nekem sincsenek tüneteim.

Annyi, hogy a melleim este, mikor hasra fordulok, fájnak picit, meg étvágytalan vagyok, de a karácsonyi édességözön után ez sem lep meg.

Épp tegnap mondtam a páromnak, hogy ha nem lenne ott az a 2 pozitív teszt, fel sem tűnne, hogy valaki lakik a pocakban. :)

Még simán jöhet bármi tünet, de lehet, hogy minden így marad!

Boldog babavárást! Csak pozitívan, - bár megértem, hogy félsz az előzmények miatt, de tényleg nem lehet összehasonlítani 2 terhességet!

2009. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj! Nem mindenkinek vannak tünetek.

Nekem pl.semmi jele nincs azonkívül, hogy nem jött meg a menszeszem.(se hányás, se szédülés)

Azt mondta az orvosom, hogy örüljek, hogy ilyen szerencsés vagyok. Te is így legyél vele!

Minden jót!

16 hetes kismami

2009. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem sincs gond, én a 20 hétig teljesen tünetmentes terhes voltam, azt hittem ez így is marad és milyen jó lesz. Most sincs nagy gondom, csak annyi hogy a pocakom hirtelen megnőtt az izom viszont nem tágult olyan gyorsan így már sok hete fáj az alhasam. Viszont a szülésig már nem múlik el :(

Szóval semmi gond, élvezd, hogy nincs tünet :)


Boldog baba várást!

34 hetes mami

2009. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattatok! próbálok pozitívan állni mindenhez. Nekem is két pozitív tesztem van ugyhogy ....:-)
2009. jan. 9. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem szerencsésnek mondhatjuk magunkat, én most vagyok 27. hetes de még semmilyen tünetet nem produkáltam pedig már 31.éves vagyok nem éppen tinikor:-)talán csak annyi, hogy begörcsöl a lábam éjjel.

2009. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj biztos minden rendben lesz.Nekem is volt 1 vetélésem,most 8hetes vagyok.Kb. 2 hete semmilyen tünetem nincs.Pihenj sokat és csak a jóra gondolj!!

Boldog babavárást kívánok!

2009. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok Nektek! Én is 31 éves vagyok van már egy 5 éves lányom,4 hónapja volt egy vetélésem,és most ugy néz ki ujra sikerült. Hu de nehéz lesz ez első 12 hét.
2009. jan. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!