Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 feletti kismamák! Beleegyez...

35 feletti kismamák! Beleegyeztetek az amniocentézisbe?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, csak utánaérdeklődtem a dolgoknak. A védőnő azt mondta, hogy nem kötelező elmenni. Én nagyon félnék tőle. De attól is, hogy beteg babát szüljek.
2013. jan. 18. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
de mitől félsz pontosan a vetéléstől hát azt írtam saját tapasztalat nem kis terhességről van szó ,a beavatkozástól az nem fáj egyáltalán egy vérvétel amikor nem találják a vénád és forgatják benned a tűt jobban fáj én szerintem te már tudod hogy megcsináltatod de itt nem fogsz úgy meggyőződni hogy 100% légy mert nagyon sok kismama van és különböző véleményen :-)sok jó infót lehet itt találni de dönteni csak neked kell és én szerintem akkor fogod tudni mi a teendő mikor már ott az idő.
2013. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek Tőled, lehet félreérthető voltam. :(

Minden tiszteletem azoké a szülőké, akik beteg babát is nagy-nagy szeretettel várnának, én sajnos nem tartozom közéjük.

A vetélés kockázata a visszatartó erő nálam is. Már volt példám arra (nem ilyen téren), hogy beleestem abba a bizonyos pár tized százalékba.

2013. jan. 18. 10:18
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Sógornőm pl. 33 évesen is megcsináltatta, de csak azért, mert:

1: az első fiuk dongalábbal született

2: amikor még nem tudta, hogy terhes, gerincröntgenen volt

és nagyon féltek.

2013. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:) Igen, így van. Már most rettegek tőle, de 95%, hogy meg fogom csináltatni.

Már csak össze kell hozni az a babócát.

2013. jan. 18. 10:21
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőm nem akarta megcsináltatni anno, de az orvos rábeszélte. Elment tőle a baba, hát mondanom sem kell, hogy az apa majdnem nekiment a dokinak...
2013. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
(végre egy topic, ahol még nem bukkantak fel a mániákus lepontozók)
2013. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól tudom csak 50%-os esély felett tudod elvetetni. Na most ha 49%, akkor meg kell tartanod, de valljuk be, azért az is elég esélyes a betegségre. Én ezért nem csináltatnám meg.
2013. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Meg különben is. Az is lehet, hogy csak születése után derül ki. Vagy más most még nem kiszűrhető betegsége lesz. Van, hogy pár hónaposan, pár évesen derül ki, hogy szellemi fogyatékos egy baba. Akkor már nem tudsz mit csinálni.
2013. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!