Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell megbántani másokat?

Miért kell megbántani másokat?

Figyelt kérdés
Tanácsot kérnék töletek.Én is szültem 9 hónapja de én terhesség alatt nem bántottam meg senkit.Van egy szomszédasszonyom akivel nagyon jóban voltunk és ahogy terhes lett/35hetes most/ ugy foly..bántott, jó mondom hormonok.Mindegy.De 2hónappal ezelőtt felhivott minden bevezető nélkül hogy a macskájaimat neveljem meg mert átjárkál hozzájuk.De előtte meg hozzám járt simogatni öket.Na nem kellet több már nekem sem megmondtam neki a magamét azota nem köszön és ráadásul falszomszédok vagyunk.Direkt furnak kalapálnak amikor a fiam alszik.Ki mit tenne helyemben mert már nagyon idegesitenek.
2009. aug. 30. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
el kell viselni, nem tudsz mit tenni majd enyhül. vagy adsz még egy esélyt és megpróbáljátok megbeszélni, hogy egy kulturált pár lépés távolságot tartó viszony maradjon. egy jó tanács, soha ne barátkozz ismerkedj a szomszéddal, mert lárod ha a hormonok bezavarnak, vagy bármi ez történhet. távolról jobb őket szeretni. drukkolok, hogy így vagy úgy rendeződjön.
2009. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos túl sok ideje van gondolkozni+ a hormonok. Majd nem lesz ideje, ha megszületik a picurka. Addig meg hagyd rá, még ha nehéz is.

Egy ismerősöméknek most derült ki, hogy jön a pici, a csaj azóta folyamatosan köszködik valamivel. Pl. ha utaznak azt se tudja melyik ablakot húzza le meg fel, ne menjen a klíma, az ülés sem jó sehogy. Állandóan háborog és hisztizik, még a nászajándékokat sem bontotta ki, mert ő megmondta, hogy neki pénz kell.

A lényeg az, hogy a + teszt elvégzése óta ilyen, pedig elég későn tudták meg, tehát a hormonok dolgoztak már előtte is rendesen.

Vannak olyanok, akik azt hiszik mindent lehet, mert terhesek, na azért az ilyen kiakasztó!!!

Kitartás!!!

33 hetes kismami

2009. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyossak vagytok öszintén mondom ahogy olvasom a válaszotokat nyugszok is:)De az még lemaradt hogy dobálják kövel a cicákat, meg vizzel locsolják...
2009. aug. 30. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok javasolni: örülj, hogy megszabadultál egy ilyen ember "barátságától" és szard le őket....

Ez olyan, mint a dacos gyerek. Ha látja, hogy bosszant, annál nagyobb élvezettel fogja csinálni azt, amivel tudja, hogy dühít...

Szóval ne foglalkozz vele, ne piszkáld, ne kiabálj vele, és ha nem lesz keletje a dolgainak, abba fogja hagyni...

2009. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van.De a cicát dobálni meg locsolni?Milye "ember"az ilyen?Milyen gyereket fognak nevelni a sajátjukból?Itt mindenki nagyon jol megvan alkalmazkodik mindenki mindenkihez csak ők a kivétlek.Igaz csak én áltam velük szóba itt a vesztemre.
2009. aug. 30. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalatom szerint a kismamák és anyukák többségéből kiveszik a megértés mások felé, és minden bajuk lesz, nyafognak, nem tetszik nekik semmi ami másoknak jó és nem nekik... Itt is sok ilyen van. Aki nem lesz ilyen a terhessége alatt az örüljön... Te is örülj neki, hogy nem kell ilyennel barátkoznod. A macskát meg próbáld megcédeni.
2009. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!