Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterhelésem-löttyös-ered...

A cukorterhelésem-löttyös-eredményei:4.84 két óra múlva 7.65. Erre azt mondta a dokim, h amennyiben nem a zsemle+tejes volt, hanem a löttyös, akkor tökéletes az eredmény. Másokat ilyen értékkel diétáztatnak, hogy van ez akkor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes, de belefér még a tartományba szerintem. 7,8-ig jó elméletileg. Azt nem tudom, hogy ilyenkor érdemes-e diétázni, de talán oda lehet egy picit figyelni, próbáld ki, hogy eszel szénhidrátot rendesen, mint eddig, de cukrot és cukros ételeket kizárod. És utána nézesd meg megint a cukrodat.
2010. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ennyi lett(7.6) és a doki a modta ez magas de mégnem gáz.Viszont javasolta hogy hasnlóképp étkezzem mint a diéta(cukros)tehát pont hogy a szénhidrátokat kell/ajánlatos kerülni.+a védőnőm kölcsön adott egy cukormérőt hogy időnként ellenőrizem.Az interneten találsz táblázatokat.
2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a diabétesznél szénhidrát diétát kell betartani. Csak, arra gondoltam, hogy ilyen értéknél elegendő, ha csak a cukros ételeket zárja ki az ember. De a diétát egy szakembernek kell kiírnia, egy dietetikusnak. Ő pontosan megmondja az értékek és a többi alapján, hány grammos diétára van szükség.
2010. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezt mondta a dokim, hogy tökéletes az eredmény. Nem értettem, mert tudom, hogy ez már határon van. Aztán rájöttem, hogy nekem csak 90 perces volt a terheléses cukrom, általában máshol pedig 120 perc szokott lenni.
2010. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!