Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. hétig úgy gondoltuk,...

A 38. hétig úgy gondoltuk, tudjuk hogy fogjuk hívni a babánkat. Most mégis megváltoztatjuk. Nem fogjuk megbántani, ugye?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
miről mire váltottatok?
2008. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed??? Météról Balázsra
2008. aug. 1. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ha eddig Máténak hivtátok és most Hirtelen Balázs lett szegény hát nem is tudom nekem rosszul esne:)De igazán szerintem semmi baja nem lesz töle:)
2008. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem, nem fog neki rosszul esni. A szeretetet érezte, ahogy beszéltetek hozzá, simiztétek a pocakon keresztül. Amúgy mindkét név szép! :-)
2008. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem adjátok mind a két nevet neki?
2008. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én a kis Pocaklakónkat Franciskának hívom, pedig szinte biztos vagyok benne, hogy nem Franciska lesz. De nekünk még elég sok van hátra és biztos vagyok benne, hogy lesz még millió változat. Sokan még a nemét sem tudják és nem olyan sértődősek ezek a mai gyerekek. :-) 2 keresztnevet szerintem ne adjatok- csak megbonyolít mindent.. Bár a döntés a kezetekben van! Bármilzen nevet adtok tetszeni fog neki! Ill. a lénzeg, hogy nektet tessen! :-)))
2008. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog megsértődni...még az is lehet, hogy ő sugallta nektek a másikat.:-) sőt az is lehet, hogy ha megszületik és meglátjátok mégis inkább Mátés és nem Balázsos lesz. Hallottam már olyat, hogy két hét múlva meg kellett változtatni a gyerek nevét, mert az istennek nem passzolt hozzá. Úgyhogy lehet, hogy még nektek sem ez a végleges névválasztás!
2008. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia ugyanígy voltunk, végig egy néven hívtuk 2 hete változott nagyon nagyon rossz volt eleinte, azt hittem ő már az akinek elneveztem, de 1 hét alat átáltunk, bár néha még mindig reflexből az első név jön, de ennek ellenére sem adom azt neki, megszokja ezt is én úgy vagyok vele, most így szólítom nagyon sokat! Szerintem még most van időtök jól átgondolni! Most tegyétek, de alaposan!

boldog babavárást

2008. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!