Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másokat is halálra rémísztenek...

Másokat is halálra rémísztenek a Baross u-i Női Klinikán? Vagy csak az én tapasztalatom ez?

Figyelt kérdés

Váltsak intézményt és orvost? 18 hetes vagyok, de már nem is merek semmmit kérdezni, ill. uh-ra menni. Egyszerűen horror!!!

Az első gyerekemnél nem volt ez, őt máshol szűltem.

Mit tegyek? Szabad orvost váltani? Nem zavarnak el?


2008. nov. 11. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Nem írod, hogy mi a baj...

De persze, nyugodtan válts orvost, és akár kórházat is, ha nem vagy elégedett..

2008. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÁÁ! Van egy uh-s nő, az talál mindig valamit, a másik érdekes módon nem.
2008. nov. 11. 17:49
 3/12 A kérdező kommentje:

De leírom: Simonart-szalag, kissé rövidebb femur, felritkult plexusok, bal kamrában hiperakármilyen papilláris izom.

Ezt azután közölte, hogy én mondtam, nem megyek magzatvizvizsgálatra, ammennyiben ezek az eredmények jók lesznek. Nem lettek, mentem a vizsgálatra, túl vagyok rajta, de bármi gondom van nem merek már nekik szólni.

Most két napja pl alig mozog a baba, szinte nem is érzem.

Inkább szorongok és megvárom az egy hónap mulva esedékes uh-ot.

Teljesen kiszolgáltatottnak érzem magam, a védőnőm sem akarta a multko meghallgatni a baba szívhangját, hogy megnyugodjak. Mondom: ez már kész horror.

2008. nov. 11. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha nyugtalanít,idegesít, és nem vagy megelégedve,nyugodtan válts orvost,intézményt.nem biztos hogy amiket mondanak azok nem valós dolgok,épp ezért talán megnyugtató lenne egy másik korház uh-ra elmenni,vagy esetleg egy 4 d-s vizsgálat megnyugtatna,hogy minden rendben van-e.a lényeg hogy te biztonságba,és nyugalomba érezd magad.sok sikert és boldog babavárást kívánok.

32 heteske

2008. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4D-n is voltam, ott is rendben volt minden.
2008. nov. 11. 18:13
 6/12 A kérdező kommentje:

És a Simonart szalagot nem kéne többet figyelni, ha már ott van?

Csak egy hónap múlva kell mennem.

Ebből is látszik, hogy letojják az egészet, most itt rettegek, hogy mi fog történni.

2008. nov. 11. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mondanám, hogy ne aggodj,de irtad is,hogy nagyon ki vagy.szerintem próbálj meg más korházat felkeresni,már csak azért is, mert igy várni egy babát,hogy tiszta ideg vagy végig,az neki se jó és neked se.ezek a dolgok bizalmi alapon alapulnak, és ez itt igy nagyon nem áll fenn.de alaphelyzetben próbálj megnyugodni,hogy a babáddal minden ok.
2008. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ezek csak Un: minor eltérések (kicsi), ami miatt nem kell izgulni, egyébként a kromoszoma vizsgálat úgyis kimutatja, én inkább a szalag miatt aggódom, aminek meg semmi köze a baba genetikai dolgaihoz.
2008. nov. 11. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én első babás vagyok és én is a barossal kezdtem... hát egy kész horror, egy vágóhíd az a hely! A 18.heti UH-n nálunk is találtak cystát halálra rémítettek, az uh-s nőci egy bunkó volt, be akartak tuszkolni magzatvíz mintavételre de nem mentem! Azért erőltetik ezt mert a kórház 300ezret kap állam bácsitól egy ilyen vizsgálat után! Ha kell ha nem meg akarják csinálni, a kismama nem számít! Én azonnal elmentem a kórházzal szemben lévő 4D-s rendelőbe ott átnézték a picit, beszéltem a genetikusokkal is, kaptam leletet, megnyugtattak, minden kérdésemre válaszoltak! (azóta 3szor voltam náluk.) Azonnal orvost váltottam, meg persze kórházat is! Orvoshoz a helyi sztk rendelőbe járok ingyenesen és meg vagyok vele elégedve! Szülni meg az istvánban fogok, de ott sem fogadtam külön orvost, bementem, körbenéztem beszéltem a szülésznőkkel, mindenki kedves aranyos volt és itt is jókat olvastam a kórházzról. Szerintem nyugodtan hagyd ott a barosst, válts orvost is, intézményt is! Megnyugszol utána meglátod! (azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy én is a barossban születtem és kis híján halva!- már akkor is annyira odafigyeltek....)
2008. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, az előző vagyok, még annyit, hogy 37esek vagyunk most, és nem bántam meg a váltást!
2008. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!