Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelő! Jobb ha megvesz...

Légzésfigyelő! Jobb ha megveszem, vagy a kölcsönzés? Tapasztalt anyukákat kérdezni, hogy jövök ki jobban, és meddig kell használni?

Figyelt kérdés

Láttam,h már van pelenkára csatolható változata,ami kisméretű!

Köszi!!


2013. jan. 13. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom kb 6 hónapos koráig érdemes használni, később már nem valószínű, hogy baj történik.

Amúgy én is most tájékozódok a témában. A pulusra csiptetős elsőre furinak tűnik, de végűlis nem a kiságyba töltjük azt a félévet - séta, kocsi, pihenőszék...

2013. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdemesebb egyet használtan venni, amit majd el is tudsz adni, mint hogy bérled!

1 éves moráig ajánlott használni.

2013. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztm ez egyén függő.Én extra parás anyuka vagyok így a lányom alatt 2 éves koráig ott volt.Így nem érte volna meg bérelni.
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk újonnan, egyrészt azért, mert műszaki cikket én személy szerint nem szeretek használtan venni, nincs már rá garancia, ráadásul ez nagyon fontos, hogy jól működjön...

Másrészt azért is vettünk, mert több babát tervezünk, tehát hosszútávú befektetés. Harmadrészt parázós vagyok, nem tudom meddig fogjuk használni, egy éves korig biztos...most 9 hónapos a lányom...


A pelenkára csíptethetővel kapcsolatban személyes tapasztalatom nincs, valaki írta itt, hogy jó, szereti...

Egyébként volt már sokszor itt a téma ez, meg a bölcsőhalál, és akkor ott azt írta valaki, aki részt vett tanfolyamon, hogy csak éjszakai alvásnál fordul elő, mély alvásnál, a napközbeni felületes alvásnál nem. Szóval ebből kiindulva, ha a baba a saját ágyában alszik, akkor nincs nagy értelme a pelusosnak. Másrészt én ugyan nem láttam személyesen mekkora ez a csíptető, mert miután elkezd a baba forogni, és ez nagyon változó, van olyan baba, aki már 4 hónaposan forog, akkor ha hasra fordul, akkor nem kényelmetlen neki vajon? Mert mióta a lányom forog, azóta a legkülönbözőbb pozíciókban találom meg az ágyában, szóval szerintem akkor ezt a fajtát hamar el kell felejteni....bár tényleg nem tudom mekkora az a mütyűr...

2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bar nem vagyok tapasztalt anyuka, hatha segitek valamit.

En innen fogom venni: [link]

Sokkal olcsobb mint a tobbi, raadasul magyar, es meg nem talaltam rola rossz visszajelzest. itt azt irjak vissza is vasaroljak ha mar nem kell, oke hogy nem sokert, a vateran dragabban kinaljak (de nem hiszem hogy sokan tolongananak erte...)

en sem vennek szivesen hasznalt elektronikai cuccot, foleg egy olyat nem, amin esetleg a gyerekem elete mulhat.

Boldog babazast!:)

2013. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi újat vettünk (Angelcare), sokáig használtuk. Nem bántuk meg.

Ha ez az első baba, és terveztek még tesót, szerintem az a legjobb, ha vesztek újat. Aztán ha nem kell, akkor eladod.

2013. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek nagyon köszönöm a választ,és a linket is külön!!


nyomtam a zöldeket!!

2013. jan. 13. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valaki, akitől kölcsön tudod kérni. Mi úgy kaptuk, hogy előtte már néhány babát kiszolgált, a miénket is 10 hónapig. Így érte meg a legjobban!
2013. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pelenkára csíptethető van, én nagyon elégedett vagyok vele, nagyon megbízhatóan működik. 11 hónapos a kisfiam, mostanában fordult csak elő, hogy annyit mozgolódott, hogy valahogy sikerült leszednie magáról.

Nem kényelmetlen neki hason fekve sem, mivel a hasával csak a puha, gumis rész érintkezik, szóval csak annyira nyomja a hasát, mint maga a pelenka.

Nekünk nagyon praktikus volt, mert főleg az első hónapokban mindenhol aludt a baba, csak a saját ágyában nem :)

2013. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!