Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek eladhatom már a...

Szerintetek eladhatom már a szívhangfigyelőmet? 34 hetes vagyok és annak az árából szeretném kipótolni a légzésfigyelő árát.

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

szerintem igen :)

vatera, teszvesz, ilyen oldalakon pikk-pakk elviszik

:)

2012. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

En a szulesig biztosan nem fogom eladni, sem odaadni senkinek az enyemet!

Akarmi lehet, par oraig, vagy 1 napig nem erzed mozogni a babat, akkor nem kell rogton a korhazba szaladni, hanem joval elobb otthon meghallgatod es megnyugszol. Nem idegeskedsz feleslegesen.

De ez en vagyok:) szerintem jobb, ha van otthon egy ilyen, megnyugtato!:)

22 hetes kismami

2012. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem is volt, így én azt mondom add el nyugodtan.:)
2012. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem volt,ugyh csatlakozom az elottem szolohoz:)
2012. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is add el nyugodtan. Nekem nem is volt egyáltalán,amikor védőnőhöz mentem mindig kértem,hogy hallgassuk meg. Ennyi idős terhesen meg már nagyjából minden egyes kis mozdulatát érzed a babádnak :) pozitívan kell hozzáállni a terhességhez,nem pedig úgy,hogy valamin mindig rettegsz. Nem lesz semmi baj,gyönyörű kisbabád fog születni hamarosan!:)

35 hkm

2012. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy az én hiperaktív fiamat nem fogom akár fél napig is érezni :) Meg kicsit változott a hozzáállásom is... ha baj lenne akkor végül is a szívhangfigyelővel nem tudom már megmenteni... de ilyen nem lesz. :) Végül is 6-8 alkalommal használtam csak,mert napi 16órát minimum mozog vagy helyezkedik a fiacskám. A teszveszen
2012. aug. 21. 13:30
 7/10 A kérdező kommentje:
mennyiért adhatom el szerintetek? 9800 ft-ért vettük. AngelSound.
2012. aug. 21. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,hogy belekérdezek,de ha nem hallod a szívhangot,akkor mi van? Mert ha mondjuk besípol a légzésfigyelő,akkor megrázod picit a babát,vagy ne adj Isten újraéleszted. De ha odabenn történik valami,akkor mire kórházba érsz,meg kiveszik,mi történik vele.Nem kötözködés,komolyan nem értem.
2012. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
para mami...
2012. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi annak,aki lepontozott.Felteszek egy kérdést,hogy mi van ha nem hallod a szívhangot,erre lepontoznak.Hát komolyan,no comment.
2012. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!