Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelővel kapcsolatos...

Légzésfigyelővel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Akinek van légzésfigyelője mik a tapasztalatok?Nekünk ismerősi körbe nem használt senki,így nem tudnak véleményt mondani.Sok olyat hallok,hogy mindenre beriaszt,pl ha már elmozdul a baba,és inkább idegesítő,mint hasznos.

2012. máj. 23. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétfélét is próbáltunk. A régebbi típusú Angelcare sokszor tévesen jelzett. Ezután Álomvirágra tértünk át, nagyon jól bevált, egy téves riasztása sem volt.
2012. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt, de mikor harmadszorra kaptam infarktust tőle a kisfiammal együtt, eladtam a fenébe. Ha mégegyszer szülnék eszembe nem jutna. Ha próbálod a babád az oldalán altatni, vagy ha elaludt úgy letenni, nem lehet semmi gond. Nekem ezt orvos javasolta, mert én is aggódós voltam. Nagyon hamar hozzászokott. Először úgy tettem le, aztán már magától fordult úgy mikor nagyobb lett. Már 3 éves.
2012. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Igen, légzésfigyelővel kapcsolatos a kérdés! :)
2012. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem angelcare volt, nagyon rossz volt, 3 nap után elraktam a szekrénybe.
2012. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jó döntés volt a légzésfigyelő,sokszor becsipogott éjjel-nappal,1 nap kb 10-szer csipogott,kórházba is kerültünk sajnos a picivel,légzési apnoéja volt én 2 éves koráig használtam a kicsi lánynak rengetegszer szó szerint az életét mentette meg,következő babámnál is beruházok egy figyelőre!
2012. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Álomvirág van. Engem soha nem idegesített, épp ellenkezőleg, nagyon megnyugtat.
2012. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van, én szeretem!

5,5 hónaposa a babám, eddig még egyszer sem riasztott tévesen. Egyszer riasztott, amikor a gyerek totál az ágy szélére feszelegte magát.

Ráadásul van szülői egysége, így még pl. a teraszon is hallom,ha felébredne!

2012. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, Angelcare típusú. A vaterán vettem használtan, nekem nagyon megérte az árát. Elmúlt 2 éves a lányom, még mindig bekapcsolom alvásnál, legyen az délutáni vagy éjszakai.

Nekem annyi bajom van,

2012. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Álomvirág van, és nagyon megnyugtató a léte. Kisfiam 3 hetes korától elmászkál a kiságyban, de mégsem jelzett egyszer sem tévesen (jó nagy a három érzékelőlap).
2012. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(bocsánat, előbb véletlenül elküldtem)

Szóval, annyi bajom van...., másik gyerekem epilepsziás, általában éjszaka jönnek a rohamok, ezért nagyon örülök, hogy van egy gép, ami helyettem felügyel a kicsire.

Volt pár riasztás a 2 év alatt, nem tudom, hogy valós vagy téves, mikor szaladtam a lányomhoz, már mindig rendben volt a légzése. El tudom képzelni, hogy valós volt, de már sosem tudom meg.

Én csak javasolni tudom, mert egy aggódással kevesebb.

2012. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!