Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!?

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!?

Figyelt kérdés
Használtan veszünk légzésfigyelőt.Már csak ki kellene választani,hogy melyik legyen a kettő közül.Az angelcare ac300-as vagy az angelcare ac100-as.Az ac300-as az 11000 ft az ac 100-as pedig 8000 ft.Mind a kettő hibátlan.Ti mit javasoltok?

2012. dec. 3. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 orvos is van a szűk családban, és mindkettő azt mondta, hogy a légzésfigyelő felesleges, akkor van értelme, ha a családban van asztmás vagy egyéb, fulladásos rohammal járó megbetegedés, vagy ha a kórházban az első 1-2 napban gond van a babával ilyen szempontból (ezt nézik, figyelik, szólnak ha így van). Nem is vettünk végül, és örülök, barátnőmet nem lehetett lebeszélni, volt egy csomó téves riasztás amitől a frász jött rájuk.
2012. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfogadom ezt a tény állást is,de mi szeretnénk légzésfigyelőt.
2012. dec. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!