Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket szoktatok kérdezni a...

Miket szoktatok kérdezni a dokitól? Nekem szinte sosem jut eszembe semmi és olyan ciki! Mintha maga a terhesség nem is érdekelne, azért nem tudok kérdezni.

Figyelt kérdés
jövőhéten megyünk a dokihoz és minden alkalommal mondja,hogy nah,akkor kérdezzünk,ami érdekel. de olyankor sosem jut eszembe semmi,még ha előtte gyűjtögettem is párat. 30 hetes leszek a következő látogatáskor,de ai kérdésem most van,az még mind a szüléssel kapcsolatos,még korainak tartom,hogy ez ügyben kérdezősködjek. ti miket kérdeztek a dokitól?

2013. jan. 9. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egész terhesség alatt kérdezgettem tőle a szülésről. Mondjuk nálam 100%-os volt a császár, így azt is vagy 10× átbeszéltük, hogy mi hogyan lesz.

Természetesen sürgősségi császárral szültem, mert miért is ne sima császárral. :))

2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is mindig ez van. Sokszor eszembe jut, hogy na majd ezt megkérdezem. Amikor a dokinál vagyok, akkor meg semmi nem jut eszembe:D


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 derko340 ***** válasza:
100%

Ha nincs kérdésed nincs és kész.Akkor kérdezz nyugodtan a terhességről ha az érdekel.

Jó babavárást!

2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd fel a kérdéseidet egy lapra és mikor mész a dokihoz, akkor vedd elő nézd meg. Szerintem nem ciki, a dokik is tudják, hogy ilyenkor sokan feszültek, idegesek. Amúgy nem korai 30 hetesen szülésről kérdezni. Jobb minél előbb tájékozódni. Meg mi más foglalkoztatna egy kismamát, mint a szülés. Kérdezz nyugodtan.
2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam. Nekem tanácsolta, hogy irogassam fel egy papírra és akkor nem lesz olyan, hogy nem jut eszembe :))
2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4es, egyre gondoltunk! :)
2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd fel, ha valami eszedbe jut, és akkor nem felejted el. Én meg pont az ellenkezője voltam, mindig aggódtam valamin, mindig ezer kérdésem volt. :D
2013. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig cetlivel mentem:D, a ksimama- agyam hihetetlen szita volt:). Nem szégyen:)!
2013. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem stresszeltem magam szakirodalommal a terhesség alatt, amit alapban kell tudni, azt tudtam amúgy is, tehát nem volt kérdésem. Ugyanezt mondtam a kéretlen tanácsadóimnak is, hogy nincs kérdésem, ha majd lesz, akkor válaszoljanak.
2013. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én soha semmit nem kérdeztem. Mondjuk bújtam a netet rendesen, és voltunk szülésfelkészítőn is.

De ha akkor ott nem jut eszedbe semmi, írd fel nyugodtan papírra, ha később eszedbe jut.

A fájdalomcsillapítás lehetőségeire érdemes rákérdezni (én pl nem tudtam h a saját dokim az EDA-s), vagy hogy milyen helyzetben szülhetsz, milyen kellékek vannak (labda, fal, kötél, víz, homeo). Kötelező-e a gátmetszés, beöntés? Hol fogsz vajúdni, mit csinálhatsz közben, lehet-e inni, csokit enni, mikor kell bemenni, mikor lehet veled a baba, mi a különbség a jósló és valódi fájás között, ilyesmik.

2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!