Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt veled ciki dolog...

Történt veled ciki dolog mások előtt a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. :) Hacsak nem az, hogy múltkor terhesgondozáson egy másik, sokkal fiatalabb terhességi korban járó kismama rémülten nézte, ahogy az egész pocakom mindenfelé mozgolódik - elég pörgős a kishölgy odabent. De nem ciki volt, csak vicces, és picit zavarba jöttem attól, ahogy bámult.


36 hetes km

2012. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak majdnem. Az egyik bevásárló központban csámpáztam irtózatos sebességgel a wc-be. A lányom rúgott 2 hatalmasat a hólyagomba, onnantól meg éppen csak araszolni tudtam, merthát szorítottam össze a combjaimat, be ne pisiljek... :)

Az már neccesebb volt, mikor a cora közepén eszméletlenül estem össze... :S

2012. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik ciki, a másik annyira nem.


Nem tudom, hogy a találkozás nekem volt-e kellemetlenebb, vagy a másik kismamának. 3 évvel ezelőtt, mikor az első babánkat vártuk, összetalálkoztam a védőnői tanácsadóban egy volt tanítvánnyal, aki csak egy hónappal volt későbbre kiírva nálam.

Belépett, leült, megismert, köszönt: "Jó napot Tanárnő"

Én meg ugye: "Szia." :)

Én akkor voltam 26 éves, ő 16.


A másik esetem most történt. A Mc Donald's-ban megcsúszott a cipőm sarka egy zsírfolton vagy vmi kajamaradékon és térdre borultam 22 hetesen. Ciki volt, de szerencsére nem lett bajunk, nekem ez a fontosabb.

2012. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is elég mozgékony. :) Ez a majdnem bepisilés velem is előfordult már párszor. :) Remélem nem volt semmi komoly baj,hogy elájultál?


Velem annyira nem is ciki dolog történt.Vagy mégis? ::) Azt hiszem kezdek teljesen elbutulni a pocakosság alatt. :)

Nagy teszvesz,vatera mániás vagyok,és valamelyiknap eladtam egy cipőt,postáznom kellett.Erre ma visszajött a cucc,mert magamnak címeztem meg. :D

2012. ápr. 16. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mert nem hallotta senki, csak a barátnőm, előtte meg semmi nem ciki.

Első terhességem alatt egy időben eléggé pukizós voltam, nagy hosszú és hangos pukik (baba idézte elő néha a mozgásával). Egyszer vásárolni voltunk, épp jött egy hangos puki, pont mikor mellettem egy vadidegen nő lehajolt. Olyan volt mintha ő pukizna. A barátnőm szétröhögte magát, mert tudta hogy én vagyok.

2012. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baj, vagy a cukrom, vagy a vérnyomásom esett le.
2012. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Katicabogárka20 ***** válasza:
üdvözlöm magam a pukizósok társaságába. :-D nekem tegnapelőtt volt olyan hogy mentem wcre mert a picurka annyira bulizott hogy emiatt majdnem bepisiltem apucija épp mögöttem volt és megleptük egy nagy durral. egy kicsit megszeppenve és csodálkozva nézte és nevetett hogy mi is tudunk ilyet .
2012. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Moziba mentünk a tesómmal, és a kukprica beesett a cicim közé, istentelenül szúrt, és ruha alól ahogy próbáltam előbányászni, ahogy próbáltam kiszedni lejjebb és lejebb sikerült tenni, végül a kismamanaci dereka fogta fel. A fél sor rajtam mosolygott mit szenvedek.

Nem volt egyszerű:)

2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy, penteki napon jartam a vedonomhoz es az egyik alkalommal magas volt a vernyomasom meg pici feherje is volt a vizeletben. Mivel a sajat dokim epp kulfoldon volt igy azonnal bekuldtek a terhesgondozoba, hogy ott irassak vernyomas csokkentot hetvegre ne maradjak anelkul. Be is mentem vegigvartam a sorom, es csak mikor sorra kerultem jutott eszembe hogy tok szoros a labam, mert mar magamnak nem tudtam leszedni es a kozmetikus pont vart volna aznap delutan. Remenykedtem hogy nem fognak megvizsgalni, de nem volt szerencsem. Es raadasul a doki maga volt a gorog felisten, na nekem az nagyon ciki volt.
2012. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!