Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, féltek a szüléstől?

Kismamik, féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

hogy vagytok?

hány hetesek vagytok?


2013. jan. 9. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

3. babával 10 hetesen nem félek...


első babával sem féltem, csak nagyon vártam :D

másodiknál jobban féltem mert tudtam h baromira fog fájni...

most ismét nem félek mert már gyakorlott vagyok :DDD


nálam csak a szülés közvetlen közelébe volt egy kis félsz, mikor a második babámat már 4 nappal túlhordtam h mikor jön már ???? :DD

2013. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok és nem félek előzőnél sem féltem,ikerk voltak tudtam hogy császár lesz,de azt is hogy túl kell rajta esnem és hamar felépülnöm,most is így vagyok vele,arra készülök fel hogy bírjam ,agyban kell tudni hogy minden oké lesz és úgy lesz,hisz minden az agyban dől el,nekem ez bevált;)
2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első baba lesz,és még 1 hetem van a kiírt dátumig.

Hetekkel ezelőtt még rettegtem tőle,de mára elmult.

Mostmár csak a vágy maradt,hogy a kezembe tarthassam

a picikémet,és túl legyek rajta.

Sajnos már eléggé nehezen birom itt a vége felé.

Szinte semmit se alszom az éjszaka,a derekam is fáj,majd

le szakad,keményedek,görcsölök.Ugyhogy remélem hamarosan

előbújik a kishölgy! :)

2013. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. baba így nem félek, de nagyon várom. A 36. hétben vagyok, és már nagyon érzem a végét.
2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok és rettegek!
2013. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsonel egyaltalan nem feltem. Es bar sokan mondjak, hogy a masodiknal felnek, mert tudjak mi var rajuk, most sem felek. Persze iszonyuan fog fajni most is, de tul fogom elni most is - elvileg. :-) szerintem egyaltalan nem kell parazni. En utolag azt mondom hatalmas elmeny volt!!!! Es fajdalom ide vagy oda, varom, hogy ujra ateljem.
2013. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!