Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódóm, kikérjem...

Nagyon aggódóm, kikérjem másik orvos véleményét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Magándokihoz járok, de nem vagyok megelégedve. Már 2 hónapja valami problémám van odalent, viszket, fáj. Mondtam is neki, ő pedig ránézésre felírta a Pimafucort krémet. Sajnos csak rosszabb lett a probléma, sokkal. Most voltam nála megint, és reménykedtem h vesz kenetet, de megint az történt mint a múltkor. Ránézésre most kúpot írt fel. Megnyugodtam, mert mondta h teljesen zárt vagyok. Viszont hazaérve vettem észre h a kiskönyvemben az áll cg3100. Kezdek aggódni. Ránézésre írogat fel, plusz mást mond mint ami van. Szerintetek is azonnal nézessem meg magam másik dokival?


Köszönöm 30hkm


2013. jan. 8. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van! A baba a legfontosabb :)
2013. jan. 8. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát én is kisvárosban lakok. Először a 30.héten váltottam dokit, és mivel nem voltam elégedett vele, ezért a 36.héten átmentem másik dokihoz. Nem érdekelt mit gondolnak, csak a babám és a saját egészségem. Nagyon jól tettem, szuper 2.szülésem volt.

Szerintem ha nem bízol benne, már rég rossz. Ha pedig tényleg fertőzésed van az gáz lehet az utolsó hetekben, de persze előtte is. Streptococcust sem nézett 30 hetesen? Nálunk azt akkor nézik.

Boldog babavárást!

2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Soha egy kenetet nem nézett, még igy se hogy rosszabbodik a dolog. Sajnos most a család is támad, h túllihegem a dolgot, meg egyáltalán nem probléma egy kis baci, sőt a 3100as értéken is mit húzom fel magam... Csak azt nem értik h igy h nyitva vagyok (szerintük nem vagyok) így még veszélyesebb a fertőzés...
2013. jan. 9. 10:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Én nem szeretek ijesztegetni senkit, sőt, utálom ha rémtörténeteket mesélnek kismamáknak, de éppen a napokban írt egy kismama akinek elbagatelizálták a fertőzését, nem kezelték ki rendesen és huszon pár hetes terhesen megindult a szülése. A fertőzés nem játék. Hívd fel, hogy nagyon nem érzed jól magad miatta, vegyen kenetet. Streptococcust amúgy mindenképpen nézni kell, anélkül szülni sem mehetsz.
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj másik orvoshoz! Meg kéne hogy vizsgáljon normálisan, kenettel együtt! Arról nem is beszélve, hogy közeleg a vége, és ha nincs kikezelve a fertőzés, és a szüléskor meglesz, akkor a babának is baja lehet tőle.. Gondolj bele, átvergődik a kisbaba azon a fertőzött területen, belemehet a szemébe is akár, és begyulladhat tőle! Ha gombád van, akkor az elhúzódhat több hétig, míg kikezelik! Nekem is volt, és három hét alatt kezelték ki, pedig semmi tünetem nem volt a folyáson kívül. De azt se gondoltam, hogy baj lenne, mivel a terhesség alatt több a folyás..
2013. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!