Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódóm, kikérjem...

Nagyon aggódóm, kikérjem másik orvos véleményét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Magándokihoz járok, de nem vagyok megelégedve. Már 2 hónapja valami problémám van odalent, viszket, fáj. Mondtam is neki, ő pedig ránézésre felírta a Pimafucort krémet. Sajnos csak rosszabb lett a probléma, sokkal. Most voltam nála megint, és reménykedtem h vesz kenetet, de megint az történt mint a múltkor. Ránézésre most kúpot írt fel. Megnyugodtam, mert mondta h teljesen zárt vagyok. Viszont hazaérve vettem észre h a kiskönyvemben az áll cg3100. Kezdek aggódni. Ránézésre írogat fel, plusz mást mond mint ami van. Szerintetek is azonnal nézessem meg magam másik dokival?


Köszönöm 30hkm


2013. jan. 8. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Menj el másik dokihoz és ehhez ne is menj többet vissza.
2013. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom h ez ekkora probléma? A környezetem nyugtat, sőt csítít h a doki biztos tudná ha baj van, nem véletlen nem vesz kenetet satöbbi. Szerintük eltúlzom, mindezek ellenére is :/
2013. jan. 8. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzod el. Akár a szülés is megindulhat egy esetleges fertőzés miatt. Sőt már rosszabbról is hallottam. Mindenképp válts dokit, mert neki csak egy magzat, de neked a gyermeked van odabent és vigyáznod kell rá.


1-es.

2013. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességem alatt végig volt ilyen jellegű problémám és az orvosom minden alkalommal vett kenetet,kérés nélkül.Nyilván nem poénból hordod oda a pénzt;ez lenne a minimum.Arról nem is beszélve,hogy komoly probléma is lehet a háttérben,melyet antibiotikummal kezelni KELL!Felelőtlen orvos,én mindenképpen váltanék!
2013. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kezecske.

Már csak attól félek h nem e lesz ebből csúnyanézés a kórházban h dokit váltottam :/ Sajnos kisváros, nem sok dokival, így biztos feltűnő lesz.

2013. jan. 8. 16:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Na igen. Elöször még nem is agyaltam ezen, mert biztos ő tudja, de most felhúztam magam. Pláne h egyre rosszabb a dolog. Nem hinném h akkora nagy teher lenne neki egy kenetvétel.
2013. jan. 8. 16:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is menj másik dokihoz. Én sztk-s dokihoz jártam, de ő panasz nélkül is mindig vett kenetet, ha gyanúsnak látta a folyásom. És volt, hogy igaza volt, mert a kenet kimutatta a gombát, csak nekem nem okozott még tünetet, azért nem vettem észre. Nagyon úgy tűnik, hogy félvállról veszi a dolgokat az orvosod, és ez azért elég gáz. A baba rovására is mehet. Szóval nem vesztesz semmit, ha elmész egy másikhoz is.
2013. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én biztos megnézettetném főleg így ha nem múlik és nem vesz kenetet sem...

31hkm

2013. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya nézése legyen a legkevesebb hordod neki a pénzt és még kivizsgálni se tud normálisan...Ő érdemelné meg h szégyenében bújjon el. Mindenesetre ez az ő baja lesz mert nem véletlenül hagyod ott 30 hetesen majd...Nem kell ezzel foglalkozni a lényeg h ki legyél kezelve rendesen ahogy azt kell.
2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

tojd le !!!

és menj másik dokihoz!!! a mai világban egy ilyet nem nagy dolog kikezelni, ha erre sem képes mi lesz szülésnél ?????

2013. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!