Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Egyik orvos...

Szerintetek? Egyik orvos szerint 35 a másik szerint 36 hetes vagyok. Most melyik az igaz?

Figyelt kérdés

Védőnőm és egy orvos szerint már 36 hetes terhes vagyok. Egy másik orvos szerint 35.

Nem is az a baj,hisz akkor jön a baba amikor ő szeretne viszont a 36.heti UH-t megcsinálta az orvos már a 34.héten...Ilyenkor mivan?

Ma voltam NST-n ott megint azt írták rá hogy 35 hetes vagyok...holott én úgy tudtam hogy 36...Akkor a 36 hetes Uh nekem úgymond előrébb csúszott 2 héttel??

ti is voltatok így?



2012. okt. 18. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Eredetileg kiírt időpontom: november 19.

De közben mondták hogy nagyobb a bébi mérete 1 héttel valószínű előbb fogant így november 12.lett belőle.

De az egyik orvos ezt a dátumot nézi a másik a másikat.

2012. okt. 18. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondta a dokim hogy 1-2 hét nem számit...

Az én babámat mindig kissebbnek mérték 2 héttel...

És nem volt kissebb mikor megszületett az ő számolásuk alapján 37 hetes voltam meg a méretek alapján az én számolásom alapján mert tudtam mikor van pé 39 hetes...37 hetesen megszültem vagyis 39 hetesen és 56 cm 3600 gr os egészséges kislányt!

2012. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja a jobb kéz, hogy mit csinál a bal...

Nekem is mindig nagyobb volt az első kislányom az UH-okon, mint az adott hét, de ez nem változtatott semmit a kiírt időponton... Aztán a 38. heti-n 2 héttel kisebbnek találták...

Végül időre született, 3100 grammal, 56 centivel.

Ezek az UH-os mérések egyrészt nem is teljesen megbízhatók, másrészt nem minden baba az átlagos 3500 grammal születik, amihez viszonyítanak...

Ne is törődj vele, mert ha ők maguk nem tudják, akkor...

Számold az utolsó mensid első napjához képest és kész. A kicsi meg majd jön, amikor akar!!

Sok boldogságot és nyugis éjszakákat!

34 hkm

2012. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!