Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fog hozzám viszonyulni...

Hogy fog hozzám viszonyulni egy másik orvos?

Figyelt kérdés
Nyaral a dokim, viszont sajnos nem várhatok mig hazaér. Kinéztem egy másik orvos magánrendelését. Hogy fog hozzám viszonyulni, ha megmondom neki, hogy van saját orvosom de nyaral és ezért jöttem hozzá?
2011. aug. 7. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A viszonyulási dolgot nem igazán értem. Nődoki, tehát fogadnia kell ugyanúgy mint más "beteget", kész.

Az már más tészta, hogyha pl. sztk-s, akkor adhat-e beutalókat vizsgálatokra ?( Nálam adott, mert az a enyém meg beteg volt, de a "kötelezőkre" meg mennem kellett)

Magándokiknál nem tudom hogy működik. De vizsgálat, esetleges gyógyszerfelírás , tanácsadás mindenhol kijár egy kismaminak.

2011. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ki a kérdést :-))) velem is ugyan ez a helyzet, én szívfájdalom nélkül elmentem a magánrendelésre. Igaziból ha megmondod, hogy szabadság miatt voltál kénytelen jönni, nem fog elutasítani. Miért is tenné, főleg ha még fizetsz is neki ;)
2011. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!