Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 16 hetesen...

Lehetséges, hogy 16 hetesen esetleg csöpög (v. Szivárog) a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert tiszta víz lett a bugyim, és azt is érztem, ahogyan valami folyik a hüvelyemből.
2008. máj. 30. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ha úgy van az vetéléshez vezethet. szeintem azonnal menj be a kórházba ott megtudnak nézni, akár ott a dokid akár nem. ha beindult a szülés gyógyszerekkel, fekvéssel, esetleg méhszájzáró műtéttel meg lehet menteni a babát!

Szóval futás, nagyon remélem, hogy feleslegesen ijesztgettelek!

Nagyon sok egészséget és még legalább 20 boldog hetet nektek!

2008. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kb a 16-18.héttől folyton azt éreztem,hogy szivárog,folyik a magzatvíz.Néha még a mai napig is azt érzem.Minden alakalommal zaklatom ezzel a dokimat,mikor megyek hozzá,de mindig megnyugtat,hogy teljesen normális a magzatvizem.Egyébként szerintem is jobb ha bemész az ügyeletre,és ott uh alapján meg tudják mondani,hogy magzatvíz e,valamint az orvos egy teszttel meg is tudja nézni,hogy ami folyik az víz e.Bár szerintem nem az,de tényleg inkább nézesd meg.Néha én is azt éreztem,hogy mintha a hüvelyemből folyna,mert tényleg totál vizes volt,de a terhesség alatt normális még a "vízSZERŰ" folyás is.Egyébként az esetek döntő többségében ha esetleg magzatvízről lenne is szó,akkor az talán valami fertőzéstől lehetne,mert azért minden ok nélkül,csak úgy a burok sem reped meg.Ha viszont fertőzés lenne,akkor a magzatvíz nagyon valószínű,hogy nem átlátszó lenne,hanem színes(vagy zöldes,vagy barnás),de mindenképp valami sötétebb,nem tiszta víz.Legalábbis nekem is az első fiamnál a 6 és fél hónaposan egy fertőzés repesztette meg a burkot,attól folyt el a víz,de azt inkább nem is részletezem,milyen színű volt.Azért én a helyedben nézetnék egy uh-t,még ma..Ja egyébként,van hogy nekem is tiszta víz a bugyim,de NEM magzatvíz. 37hetes kismama
2008. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már meg is érkeztem a kórházból. Hál'Istennek nincs baj! Mindenesetre jó, hogy bementem, így legalább megnyugodtam.
2008. máj. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!