Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyire aktív ma a...

Nektek mennyire aktív ma a babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém sajnos egyáltalán nem:(

Egy kettőt rúgott, de ennyi:( Már kezdek parázni. Megettem fél kiló szaloncukrot, ittam kólát, de nem akar mocorogni.

21 hetes. Eddig majdnem egész nap fent volt, ma meg...


2012. dec. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ma ilyen napja volt. Az enyém ma focizott rendesen, de a múlt héten pl. volt egy nap, amikor alig éreztem.
2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen napok nekem is voltak. Sőt általában reggel 6-7 között mindig bejelentkezik múltkor még délben se akart már kezdtem nagyon ideges lenni de aztán csak kicsikét de jelentkezett...előfordulnak ilyenek is. Ma nekem mondjuk olyan volt mint szokott de már én úgy vagyok ha kisebbet is mozdul már azért eléggé megérezni azt is :)

30hkm

2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a gond, hogy én a kisebb mozgásokat még nem érzem. Gondolom sok helye van még:)

Mert ugye alvás közben is mozognak, mint mi, csakhát azt még nem érzem:)

2012. dec. 28. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom.Alig mozgott ma a babám.Olyan aktív szokott pedig lenni,ma meg még csak 3szor mozdult úgy igazán meg. :(

Ez egy ilyen nap,biztos!


37+4 hkm

2012. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 3X. Ne aggódj, készül a születésre, hagyni akar téged is pihizni:)
2012. dec. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!