Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is nagyon aktív a...

Nektek is nagyon aktív a babátok a pocakban?

Figyelt kérdés
39+1 napos kismama vagyok,és 3. délután annyira mocorog,bukfencezik a babám,hogy már kezdem félteni,hogy vmi baja lesz.A hasam úgy kinyomja,hogy eldeformálódik,csúcsos lesz.kinyomja vmilyét és húzza végig a hasamon.Másnak is csinál ilyet?Normális ez ebben a terhességi korban?
2012. aug. 19. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Aktív babád van és szerintem az is marad.:) Az én kislányom is ilyen volt a pocimban. Most 10 hónaposan is "Duraceles".:D
2012. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem tegnap a kislányom moccani se akart, ma meg le se áll délelőtt 11 óta :D
2012. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 29 hetes vagyok, nekem tegnap óta le nem áll, főleg éjjel, akkorákat rúgott a kis lábával hogy csak na..
2012. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok, és nekem is ma nagyon aktív volt. Hihetetlen, hogy mennyi energy van benne, múlt héten meg rám hozta a frászt egy nap, amikor hosszas bökdösések és rázogatások árán sem volt hajlandó megmozdulni, csak hajnali egykor...

Lehet, a csillagok állása maitt van! :D

2012. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40+2 vagyok és rengeteget mozgott ma is és tegnap is. Ilyen aktivitással biztos nem megyünk szülni.
2012. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam egyébként lustább típusú baba, de ma rengeteget mozgolódott, szerintem még ennyit sose :) tuti van valami a levegőben :)

üdv. 35hkm

2012. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és egy akrobata van a pocimban, alig pihen és olyanokat tud produkálni! :D Ez a 2. terhességem, az 1-nél is végig ficánkolt, csak a perces fájásoknál volt nyugton szülés alatt is :)
2012. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap biztos volt valami a levegőben :) Igaz egyébként is aktív baba, de tegnap főleg kora délutántól egész éjfél körülig meg sem állt. A vacsorámat nem tudtam megenni, mert annyira fel volt már keveredve a gyomrom. Nekem utoljára akkor volt ilyen, amikor volt az a 40 fokos meleg július elején. Most megint kánikulát ígér, lehet, hogy ez befolyásolja. Most már csak azt nem tudom eldönteni, hogy szereti a meleget vagy nem :D
2012. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!