Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamák! A ti...

32-33 hetes kismamák! A ti babátok mennyire aktív?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja nagyon keveset mozog a babám, más is van ezzel így? Lehet, hogy a front miatt van? Nem szereti a hideget?
2011. jan. 26. 10:13
 1/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Az én babám a meleget nem szereti.Olyankor majd ki rúgja a ház oldalát.Most ,hogy enyhült az idő a havazás előtt egész éjjel nem tudtam aludni annyit mocorgott.Amikor meg azok az igazi hidegek voltak alig mocorgott.Lehet,hogy a te babád pont fordítva érzékeny a frontokra.


32 hkm

2011. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem s keveset mozgott tegnapelőtt, meg vasárnap.Tegnap nagyon adta az ívet, ma is ficánkol már.Nem szereti a frontot.
2011. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi 32 hetesek vagyunk, nekem nagyon sokat mozog, de ha hideg van a lakásban, vagy kimegyek az utcára akkor nem.

Amúgy szinte folyamatosan mocorog, éjszaka is ha felébredek rögtön érzem. Nektek is? Vajon akkor mikor alszik:D

2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem esténként szokott beindulni, és akkor egész éjjel nincs megállás, de tegnapelőtt este óta alig veszem észre, hogy a pociban van. Néha "pukkan" egyet, aztán visszaszundít.

Az a baj, hogy paramami vagyok, rögtön rosszra gondolok. :(

2011. jan. 26. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem állandóan úszkál!Ne gondolj egyből rosszra!lehet hogy tényleg érzékeny az időjárásra.De azért ha maradna így a helyzet akkor inkább menj el az orvoshoz,az a biztos!

üdv

3 gyerekes,32 hetes kismama.

2011. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 33. hét derekán vagyok. Tegnapelőtt nagyon lusti volt, azóta is nem ossza be a nap 24 órájára az időnkénti bejelentkezést, van hogy csak félálom szösszenetei vannak. Ezért én is kb. 2 napja jobban figyelek, ezzel egyenes arányban izgulok.

Annyival jobb a helyzet, ha huzamosabb ideig csendben van még noszogatásra is, 1-1 alkalommal elővettem a szívhangfigyelőt, s egy-egy percig számoltam a szívverését. Kb. 140/min., ami abban a pillanatban megnyugtató. Nem akarom zaklatni őt, bár én sem tudom, hogy a lelassulás pld. a növekedéssel függ össze, avagy mással. Lehet frontra is gondolni, de azért végigveszem a palettát, nem akarom elbagatelizálni.

2011. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:44 vagyok

Kifejezetten örülök, ha rájön a csuklás. Szabályosan megenyhül a lelkem.

2011. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!