Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5. hónapos terhesség nagyon...

4-5. hónapos terhesség nagyon látszik kivülről, meg belülről?

Figyelt kérdés
belülről a babát értem.

#baba #hónap #has #pocak #5. hónapos
2012. dec. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem már elég nagy pocim van, nem lehet nem észrevenni:D

A baba már a 12 héten is olyan, mint egy kész emberke. Már minden szerve meg van, nő a haja és a szemöldöke. Már csak nőnie, erősödnie kell:)


21hkm.

2012. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor már hatalmas hasam volt.
2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most vagyok pont 5 hónapos, és szerintem nagyon nagy a hasam. Második baba, és 21 hónapja szültem az elsőt, állítólag többedik jobban látszik, főleg ha nem telt el nagyon sok idő az előző szülés óta. Egyébként érdekes, mert 16 hetesen még szinte alig látszott valami, normál nadrágjaim is jók voltak, aztán olyan 17-18 hetesen mintha 2-3 nap alatt jól felfújták volna. :) Pedig súlyban még nem változtam, mégis hatalmas lett a pocakom.
2012. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati kérdés. Nekem még semmi nem látszott kívülről a 16. héten (vígan hordtam a normál ruháimat, még nem is szorítottak). A 19. heti fürdőruhás képeimen sem vette volna észre senki, aki nem tudta. Egyértelműen a 24-25. héten kezdett látszani, és először a 27. héten kezték el kérdezgetni idegenek (akik nem tudták), hogy vajon babát várok-e. :-)
2012. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!