Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ez a reggeli hányás a...

Most ez a reggeli hányás a baba miatt van, vagy valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nehéz így interneten keresztül "diagnózist" felállítani, nem is ezt várom tőletek, csak adjatok tanácsot, mondjatok véleményt!


10 hetes kismama vagyok, kb 6 hetes voltam mikor kezdődtek az émelygés, szédülés, rosszullétek, de sosem hánytam, hányingerem sem nagyon volt, inkább csak rosszul voltam szagoktól és attól is ha csak ételekre gondoltam. Aztán kezdtem jobban lenni, nem voltam annyira gyenge sem, vissza is mentem dolgozni. Közben éreztem, hogy megfáztam, vagy valami nincs rendben, de nem volt semmi komoly panaszom, csak néha többet fújtam az orrom. Aztán egyik héten szerdán volt olyan érzésem mintha lázam vagy hőemelkedésem lenne, elkezdett rázni a hideg, aztán melegem kezdett lenni. De elmúlt, jobban lettem. Utána pénteken kezdtem szédülni, megint mintha hőemelkedésem lenne. Megijedtem, hogy majd nagyon rosszul leszek, azt hittem majd kijön rajtam ez a megfázás, visszamentem orvoshoz. Ekkor már éreztem ezt a "nyákot" a torkomon, jobban köhögtem is, de nem volt más panaszom. Orvos is meghallgatott, mondta, hogy pihenjek otthon. Ezt megtettem, ittam meleg teát, egyik nap kezdett rosszabb lenni. Tele lett az orrom, fújtam, már félig be van dugulva az orrom, fáj a fejem. És akkor ma reggel, alig hogy felkeltem, éhes is voltam de előtte gyorsan megittam egy jó nagy csésze forró teát. Erre elkezdtem öklendezni, de aztán elmúlt. Utána lezuhanyoztam, tettem-vettem, mondom eszek valamit, de mostanában reggel sosincs étvágyam, ez az ami jó pár hete mindig így van, csak a csokis pelyhet tudom megenni, tejjel. De ma azt sem bírtam. Kentem magamnak két szelet vajas kenyeret, de akkor már éreztem, valami nincs rendben. Kifutottam, és hánynom kellett volna, de nem jött ki semmi. Aztán pár perc múlva jobban lettem.


Elnézést, hogy ilyen hosszan ecseteltem, de nagy mumusom a hányás, nagyon megijedtem most is. Utoljára kisgyerek koromban hánytam... Most kicsit jobban vagyok, ebédeltem is keveset, de szóval nagyon félek, hogy elkaptam valami vírust, így lehet nem mehetek majd családhoz karácsonyozni...


Szerintetek? A terhesség miatt van, vagy betegség?



2012. dec. 23. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
terheségi tünetek baba miatt van normális.nincs baj,ne aggodj
2012. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!