Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, de nem érzem...

15 hetes vagyok, de nem érzem magam terhesnek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Addig orulj :) Valoszinu eljon majd a perc, h a masallapot atcsap terhessegbe, akkor majd szeretnel megint 15hetes lenni :)

A masodik trimeszter a legjobb, elvileg nincs mar semmi koraterhes tunet, meg nem faj itt-ott, mert ahhoz kicsi a poci. A baba meg par het, es elkezd rugdalni, akkor majd lesz visszajelzesed arrol, h vki van a pociban :)

2008. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 8 hetes vagyok még csak, de pár napja én sem érzek semmit se rosszul lét, se semmi.kicsit aggasztó
2008. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok és ugyanúgy nem érzek semmit... Mindenki azt mondja, hogy örülnöm kéne, de mégis aggódom, mert semmi visszajelzés nincs arról, hogy él bennem valaki. Alig várom az uh-t. Kérdeztem dokit, védőnőt, barátnőt, és azt mondták, semmi baj, lenne jele, ha gond lenne a babával (azt érezném...).
2008. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15hetes vagyok és ugyanebben a cipőben járok.Ha nem tudnám hogy terhes vagyok, nem venném észre.A hasam se nőtt még,csak épphogy,semmi hányingerem nem volt.Várom a köv. UH-ot,bár szerintem nincs semmi baj.Ne aggódj! Vigyázz magadra!
2008. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én u.az vagyok mint a 3. válaszoló, 10 hetes vok, de semmi tünet, csak néha cici fájdalom. Dokihoz pedig csak jún.17.-én megyek majd.
2008. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szió!Én 19 hetes vagyok,azon kivül,hogy érzem a baba mózgását hasimba,semmit nem érzek.Szóval örülj neki!Ne agódj!Üdv:Zsuzsa
2008. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

CSAJOK!!!!!

Ne izeljetek mar :D

Elvezzetek aldott allapotok gondtalansagat, szerencses az , aki legalabb az elejen nem szenved semmit :)

A vegen majd nosztalgiaval gondoltok ezekre az idokre :)

En bar meg csak 24 hetes vagyok, (nem volt semmi koraterhes tunetem) most mar szivesen visszamennek az idoben!

Nem tudok jarni a szemeremcsonti fajdalom miatt, santitok. 26 evesen! Most hanytam gyomorsavat. A bebi elerte a gyomrom, es marja a torkom a sav, mindig. Mivel nyomja a hugyholyagom, az nem tud kiurulni, be van gyulladva, ezert gyogyszert kell szednem, h ne menjen vesere. Ja, es vizesedek, de ez csak ronda, legalabb nem faj. :D

Szoval..?! :)

2008. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!