Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem magam terhesnek?...

Nem érzem magam terhesnek? Elvileg 5+3kismama vagyok. Mult héten nagyon rosszul voltam hányingerem volt, fájtak a végtagjaim, lázas voltam, rázott a hideg, enni se tudtam.

Figyelt kérdés
pár napig akkor hányingerem volt.de most minden megszünt,valahogy nem érzem magam terhesnek,pedig első lányomnál ilyen nem volt..2hete teszteltem pozitivat.ma megint veszek egy tesztet.vérzésem nem volt..mi lehet ez?és a cigi szagától se semmitől nem vagyok rosszul mint a lányomnál..:O
2010. nov. 2. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most fiad lesz! :)
2010. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én végig olyan jól éreztem magam, hogy kb. csak a 37. héten éreztem magam terhesnek. :)

Az elején nekem is volt egy kis szédülés, egy kis szurkálás, de az egyik napról a másikra hipp-hopp megszűnt, és onnantól teljesen jól voltam végig!

2010. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!