Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok. Nem...

15 hetes kismama vagyok. Nem baj, ha nem érzem magam terhesnek? A hasam alig nő, elmúlt a rosszullét.

Figyelt kérdés

Volt már valaki így?

Ez meddig tart?


2010. ápr. 30. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hú, de hányan voltak már. A tünetek nem kísérik végig a terhességet, van, akinek egyáltalán semmi tünete nincs (pl. én), a has is sokaknak csak a félidő után kezd nőni, másiknak meg már elég korán (egyéni adottság is). Az, hogy babát vársz, nem a tünetek erősségén vagy meglétén múlik :))) Minden jót!
2010. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is 15 hetes km. vagyok. nálam is a rosszullétek elmúltak, most kb. 1 hete szédülök még az étvágyam nem az igazi. Ezen kívül semmi extra. Nekem sincs még pocakom. :)
2010. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem magam mint előtte:-)

Az emlékezet rá,hogy nem menstruálok:-)))))))))

Kíváncsi vagyok mi lesz ezután.

2010. ápr. 30. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is 15 hetes vagyok. Én sem érzem magam terhesnek, de én az elejétől fogva nem. Nekem már nagy a hasam, mert második terhesség. Az elsőnél sem voltak terhestüneteim.

Most ha nem lenne pocakom, észre se venném, hogy terhes vagyok.

2-4 hét múlva már érezni fogod a kisbabád mozgását, addig is türelem!

Jó babavárást!

2010. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
16 hetes vagyok, és semmit nem érzek. Tök jól vagyok, és én örülök ennek. A pocakom is picike, így még könnyen mozgok, szóval ez most tényleg a legjobb időszak. De azért tudom, hogy ott van, mert sokkal hamarabb elfáradok, akkor is ha csak sétálok, és néha már bugyorog a pocakom, amit szerintem a picur csinál.:)
2010. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

13 hetes vagyok és nekem még csak kósza rossulléteim sincsenek. A múltkor morgott a férjem, mert vmi nem tetszett neki a melójában és hetykén odavetettem ,h majd akkor visszamegyek én, ő marajon itthon. Aztán leesett, h mekkora hülye vagyok, hisz terhes vagyok, hová mennék dolgozni.

sokszor el is felejtem *pirulós*

semmi jelem nincs azon kívül, hogy nagy a cickóm és nem jön Piri.


ja, elsőnél is ilyen volt a terhességem :DDD

2010. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Termeszetes, jol van ez igy, orulj neki.

A 2. babamat varva en vegig igy voltam, mert az elejetol kezdve nem volt rosszulletem, nem hiztam sokat es nagyon keves negativ, nehez erzessel jart a babavaras.

Idom sem volt beleelni magam, mert a nagyobbik gyerek 5 honapos volt, amikor megfogant a pici, es dolgoznom is vissza kellett mennem felidosen, a sules elotti hetekben pedig, amikor mar nem dolgoztam ketszer koltozkodtunk. Kb az utolso het volt az, amikor kenyelembe helyezhettem magam, mert mar nem kellett dolgozni, el volt rendezve a haz s a babakelengye, illetve a ferjem itthon volt velunk es segitett a nagyobb baba utani rohanasban.

Annyira megfeledkeztem neha az allapotomrol, hogy 27 hetesen meg sprintelgettem munka utan a buszhoz, illetve meg utolso hetekben is nekifutasbol probaltam magam atszuszakolni olyan helyeken, ahova a pocakomtol mar eselyem sem volt beferni. Allandoan fennakadtam mindenben. :-)

Ennek az lett az elonye, hogy vegig fitt maradtam, mozgekony, nem aggodtam sokat, boldog voltam es szinte elrepult a 9 honap, nem volt unalmas.

Az elso terhessegembe beleadtam az erzest, egy pillanat nem telt el ugy, hogy ne az allapotomon gondolkodjak, mindenre vigyaztam, mindentol feltettem magunkat. Jo hosszu, siros, aggodalmakkal teli terhesseg volt, az utolso honap pedig a semmitteves es a varakozas miatt egy ev unalomnak tunt.

2010. máj. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia


Én első bébis vagyok és 17 hetes korig nem nagyon éreztem én sem semmit.Meg is voltam ijedve,mert keresztfiam megszületett és anyukájával mindíg konzultálok,hogy nála,hogy volt ez az időszak meg stb.És neki már 16hetesen érezhető volt például a mozgás 19.-en meg látható is meg olyanokat mondott amit én még nem éreztem,sőt nekem is az első 17 hétben akkor tudatosult mikor megkérdezték hogy és hogy vagyok meg a babi hogy van :)

Most már 25.ik hét...hát mit ne mondjak bepótolja ne izgulj :)

Néha szemem keresztbe áll mikor beindul :)

Úgyhogy nyugi lehet,hogy holnap lehet hogy még 1-2 hét,de be fog indulni mind a pocinövés mind a mozgolódás és akkor majd könnyes szemmel mosolyodsz el,hogy igen tényleg ott van :)

Én addig amíg nem mozgott nem fogtam fel,mert jo poci nőtt picit,de mikor megmozdul és tudod hogy az ő akkor az hihetetlen lesz :)

Sok sikert :)

És boldog babavárást :)

Puszi,Orsy

2010. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak annyi tünetem volt mindkettőnél, hogy mozgott a baba és nőtt a hasam:.-)Nekem ez kitartott 41 hétig:-))

Örülj neki!

Később meg meglátod, mi hogy alakul, nem lehet előre tudni.

Szomszédom 37 hetes, semmi baja, mint aki nem is terhes, nem látszik a járásán sem, emelgeti a 2,5 éves fiát, azt mondja, csak éjjel zavarja a hasa, amikor fordulna...

2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 niki981 válasza:

Én is 15 hetes kismama vagyok,5-dik terhességem,de csak a 4-dik baba,első 3 gyermekemnél nagy hasam volt mindig azt hitték ikreket várok és már 8-10 hetesen hatalmas hasam volt.Most viszont 2 hónapi hányás ért el reggel-től estig le is fogytam nagyon,az első 3nál csak reggel hánytam.

Most hogy már túl vagyok a 13-dik heten elmult a rosszullétem,de összeesett a hasam,nincs pocim csak kicsi és nem zavar semmiben,tényleg olyan mintha nem is lenne,de mivel zavart hogy nem olyan mint a többi kértem az orvost hogy csináljon uh-t és hála Istennek minden rendben van.

Boldog bbavárást és nagyon jó egészséget kivánok.

2011. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!