Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél tea kérdés! Ittátok...

Málnalevél tea kérdés! Ittátok? Szerintetek bevált? Hogyan készítettétek el, mennyit és mikor ittatok egy nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 35 hetes terhes, ha jól tudom, lassan el lehet kezdeni inni a málnalevél teát. Aki itta a teát, segítene a fenti néhány kérdésben? Előre is köszönöm!
2012. dec. 21. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Két barátnőm is itta, mindkettőnek gyors szülése volt. Szóval kb 4-5órás. Gyorsabban tágultak és amikor bementek a kórházba, már akkor is nyitott méhszájjal mentek. Én nem ittam 16órát vajúdtam. Állítólag használ, ők ezt mondták. Mondjuk mellette szedtek valamiféle homeos bogyót is, meg gátmasszázst is csináltak a 36.héttől.

Szóval ihatod, gondolom meg van adva, hogyan kell inni. Gyorsabban fogsz tágulni, gyorsabb lesz a szülés, nekem azt mondták fájdalmasabb is, bár nem tudom, a 16óra kimerítő volt nekem :D

2012. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
napi 2-3 decit kell meginni=1 pohárnyi!egy evőkanálnyi málnalevelet kell leforrázni,hagyni 10 percig ázni,majd leszűrni!39 hkm
2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont úgy készítettem el,mint ahogy az utolsó írta.

Egyáltalán nincs rossz íze,kb. mint egy sima Earlgrey tea. (ugyan úgy lehet ízesíteni is).

Én az első első babámat vártam.Össz-vissz 6 óra alatt megvolt,nagyon gyorsan tágultam és nem kaptam sem oxy-t,sem fájdalomcsillapítót.Én nagy részben ennek tudom be.

A következőnél is 100%, hogy inni fogom.Ártani semmiképpen nem árt,max. használhat. :)

2012. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat :))
2012. dec. 21. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
36.héttöl iszom napi egy csészével.Most 39+5vagyok és egy hete napi fél litert iszom.Egy hét alatt 2cm tágult a méhszájam,én bizom benne hogy a teátol de hát kitudja :) a babómra pedig még várunk.Sok sikert.
2012. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn is ittam a 36. Héttől,ennek ellenére nagyon nehéz szülésen volt, 19. Òrât vajúdtam ès nagyon nehezen kezdtem el tàgulni. Szòval nekem nem segített.
2012. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! :) Akkor azért veszíteni valóm nincs, ha kipróbálom én is. Kedved 5-ös válaszoló, könnyű szülést kívánok Neked és csak kibújik hamarosan a babó :) Karácsonyi ajándék lesz :)))
2012. dec. 21. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia 35hétöl ittam reggel 3dl és este is elsö fiam 2,5ora alatt lett meg 4050g és 59cm volt a 2dik fiamnál is ittam ö 2ora alatt lett meg 4200g 60cm vágás varrat nélkül lányomnál napi 1litert ittam és 3740g és 56cm 2ora alatt vágás varrat nélkül én hiszek benne hogy jo!


5hetes kismama

2012. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Én is nekiállok a napokban, azt hiszem :) Boldog babavárást :))
2012. dec. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!