Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót érdemes...

Milyen mellszívót érdemes venni, ami bevált?

Figyelt kérdés
Kézi vagy gépi? Márka?
2012. okt. 19. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos Avent vált be. Az első gyereknél kézi Medelát használtam, de attól baromira megfájdult a kezem.
2012. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi Medelám volt. Nem volt ugyan rossz, ha azt mondanám, hogy nem vált be, hazudnék. Olcsó, egyszerű, megbízható, könnyen tisztítható. De nagyon melós volt, sokáig tartott a megfelelő mennyiséget kifacsarni, pedig volt tejem. Az elektromos, amit egyszer volt alkalmam kipróbálni, azzal jelentősebben többet tudtam fejni is. Szóval legközelebb csak elektromosat vennék!
2012. okt. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Medela Mini Electric - a medela olcsóbb, elektromos változata. A babám öt hetet töltött a koraszülött osztályon, de ezidő alatt is sikerült fenntartani vele a tejtermelést, hogy amikor hazajött, megtanulhasson szopizni. Ha meg sok tejcsi van, azért jó, mert nem kapsz ínhüvelygyulladást, mire lefejed, mint a kézinél...
2012. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én kétfajta kézit próbáltam ki előtte, de össze sem lehet hasonlítani.
2012. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy az elektromos kevésbé fárasztó, de egy másik szempontból viszont felesleges sokkal drágábban megvenni, mert ha minden jól megy, akkor egy-kettő beáll a kereslet kínálat és így sok mindenkinek nem is kell fejnie. Esetleg egy jó szoptatási tanácsadót keress meg. Ha meg egy kicsit kell fejni, vagy azért, hogy beinduljon, akkor megint csak felesleges megvenni az elektromosat.
2012. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kézi Avent-em van. Meg vagyok elégedve vele.
2012. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!