Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes liliputi csatos...

Érdemes liliputi csatos hordozót venni? Bevált? Most nagyon akciós!

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Arra gondolsz, ami háti hordozó is? Arról tudok véleményt mondani.

Az én kisfiam először nem szerette(első pár napban), már el is voltam keseredve, hogy vissza kell küldeni. De aztán pár nap után megszokta. Nekem kicsit nehézkesnek tűnt belehelyezni a hátamra, de ez is csak az elején volt, amikor még nem tapasztaltuk ki, hogyan kellene jól használni.

Azóta imádja. Szuper minőség, kényelmes, praktikus. Tiszta szívből ajánlom, mi imádjuk!:)

2012. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált:)
2012. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is bejött, szerettük nagyon.
2012. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: de milyen a liliputi csatos hordozó? Tudnál linket csatolni? Én épp hordozót keresek és elég tanácstalan vagyok. Köszi.
2012. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi idős a babás? Nagyon jó ötlet, hogy hordozni szeretnéd!

A csatos hordozókat már nagyobbacska babáknál szoktuk aánlani, önállóan ülni tudóknál. Addig kendőben hordozd, esetleg kendőszárú mei taiban.

Ha nagyon akciós, vegyétek meg, jó lesz később:)!

És hogy miért nem ajánlott korábban csatost használni? Azért mert az ülni még nem tudó babáknak csípő- és gerincfejlődési szempontból nem biztosítja a helyeslábtartást(köldökig felhúzott térdek, gömbölyödő gerinc, 90- 100 foknál nem nagyobb terpesz), túlterpeszt és túlzott mértékben egyenesíti a gerincet.

Linkelek képet a picik helyes testtartásáról:

[link]

2012. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dolliroll válasza:

sziasztok, a hordozoberles.hu facebook oldalán ( [link] beindult a használt hordozók adásvétele-csereberéje. Érdemes oda is benézni :)

üdv

2012. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dolliroll válasza:
és hát itt lehetőség van arra is, hogy kipróbáld a hordozókat :)
2012. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!