Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek bevált a...

Van olyan akinek bevált a szex szülésindításra? Vagy nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a férjem a 35 héten elutazott,és 6 nappal a kiírt időpont előtt ért haza! Egy péntekinapon!

Szombaton 3-asban anagyobb lányunkkal gyönyörűnapot töltöttünkel...Este viszont végre egymásnakestünk!2* :)

Reggelindult be a szülés 39+3 voltamakkor!

2012. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 napon ár reggel, este voltunk együtt. Szülés napján csak reggel voltunk, este 8kor elfolyt a magzatvizem és 1:15kor már a kezembe is fogtam a lányomat! :)

Nem tudom, h attól volt-e, de nagy valószínűséggel igen.

2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált:)Este nagyok elaludtak,végre ketten lehettünk,aktus után 3perces fájásokkal indultunk is a kórházba,hajnalban megszületett kislányunk:)
2012. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj de jó ezt hallani!én ma voltam dokinál(holnap töltöm be a 38.hetet)és C1110-es értékem van már most!védőnőm szerint,ha kicsit most összebújnánk a "kispapával",akkor már karácsonykor talán meg is lenne a babucikánk! :)
2012. dec. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!