Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgás? Ti hogy éreztétek...

Babamozgás? Ti hogy éreztétek először?

Figyelt kérdés
16. hétben vagyunk, tegnap gyanítottam, hogy mozgást érezhetek? (ebéd után). Este pizzát ettem, határozottabb bökdösődést, szúrkálódást éreztem többször is bal oldalon. Vártam hogy lesz bugyborékozás, mielőtt ezt érzem, de nálam nem volt. Valakinél hasonló tünet? Ti hogy éreztétek először?
2012. dec. 18. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:

első babás vagyok. a 18. héten éreztem először a babát, egyértelmű rúgásokkal. mivel nem volt tapasztalatom, hogy mire kell figyelni, nálam kimaradtak ezek a bugyborékoló, kaparászó érzések. biztos volt, csak nem tudtam, hogy az már az. pedig figyeltem magunkra, csak nem tudtam beazonosítani :(

30 hkm

2012. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 hetes voltam, amikor először éreztem. Olyan volt, mintha egy gitár húrját pendítették volna meg bennem. Pici kis rezdülés volt, először nem is igazán hittem el, hogy ez már Ő volt. Aztán egyre erősebben és erősebben. Nekem egyáltalán nem volt bugyborékozás, szerintem mindenkinek más és más :)


11 hónapos eleven kisfiú anyukája

2012. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem először, apró pici de erőteljes rúgásokat egymás után.

Aztán utána csak 19 hetesen kezdtem érezni, azóta viszont folyamatosan, kb 15 percenként érzek valamit.


20hkm

2012. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabi86 ***** válasza:
én is éreztem vmit de nem tudom megmagyarázni,hogy mit 2x is.én meleg kakaó ittam és este volt nyugalomba éreztem vmit,de a védőnőt kérdeztem 18-20 hét körül egyértelmű rugdalózást lehet érezni.de szerintem neked is a baba mozgolódott csak még nem annyira erősen. boldog babavárast.17hkm
2012. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a 18. heten ereztem eloszor. Lefekveskor elkezdtem nagyon figyelni, hogy vajon erzek-e valamit es ahogy figyeltem elkezdtem ilyen kis pulzalast erezni. Olyan volt mintha a pulzusom ereznem csak nem volt egyenletes. Akkor meg nagyon gyenge erzes volt, most meg mar 22 hetesek vagyunk es mar apa is erzi a kezevel ha nagyon beindul a kis draga!
2012. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mandragora válasza:

Sziasztok!


Én először 14 hetesen éreztem valamit, olyan pillangó érzés volt bal oldalt többször is azon a héten, aztán 15 héten nem éreztem semmit, most a 16. héten vagyok és most semmit nem érzek, remélem ez nem baj :D

2015. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!