Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól éreztétek, hogy...

Mikortól éreztétek, hogy nyomja a méh/a baba a húgyhólyagotokat és sokat kell pisilnetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor beilleszkedett a feje.

Harmadik gyerekem a 39. hétig faros volt, vele nem volt vészes pisilési ingerem egészen addig.

2012. dec. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
ezen az oldalon már akkor mondják hogy sokat kell pisilniük amikor a mensi még ki sem maradt.
2012. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
bocsánat nem trollkodni akartam!:)
2012. dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 hetes terhes vagyok. A 7. héttől napjában nem is számolom hányszor, de minimum 20x pisilek, éjjel minimum 4x fel kelek pisilni.

Az elsőnél is végig így voltam, állandóan mindenhol kellett, sőt, most ha pisilek, rá 2 percre van hogy megint kell, és jön is rendesen !

2012. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. akkortól, amikor már nagyobb volt. 26 hetes kismama koromtól minden éjszaka felébredtem arra, hogy pisilni kell, de igazán csak akkor tudtam meg, hogy milyen az ha napjában 20x is elmegyek 3 cseppért, amikor már olyan 34-35 hetes lehettem.
2012. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!