Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » éreztetek már igy? Vagy csak...

éreztetek már igy? Vagy csak a hormonok játszanak velem?

Figyelt kérdés
Van egy 2.5 éves lányunk imádom akármennyire hisztis is imádom soha senkinek nem adnám :) 30 hetes terhes vagyok minap elaludt a kezembe a lányom és elgondolkoztam a második babámat is fogom ennyire szeretni?tervezett baba volt és azt szerettem volna ha nem egyként nöl fel hanem egy testvér is lesz melette és az is lány. csak az érzéseimen kezdtem el gondolkozni lesz e annyira erös a szeretetem hogy mindkettő drágaságaimat szeretni tudjam illetve a férjemet is hogy eddig 2 felé osztottam most már 3 felé lesz. szeretném jol csinálni . más is érzett már igy?
2012. dec. 10. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nem, nincs is ennyi babám, most van úton az első. De biztos vagyok benne, hogy csak túlaggódod. :)Annyi szereteted van, amennyit csak akarsz. És ha 10 gyereked lenne, mindegyiket tudnád szeretni. :) Mindegyiket máshogy, ahogy a férjedet is, de ők a te részeid. Nem lesz semmi gond, ez tuti. :)
2012. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!