Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek így a terhessé...

Ti is éreztetek így a terhesség alatt? Biztos hülyeség, de néha már aggodalmaskodok miatta!

Figyelt kérdés

Első babámat várom és mostanában néha olyan érzésem van, mintha nem is lennék terhes. Nagyon furcsa egy érzés! 17 hetes vagyok és az utóbbi időben(1-2 hétben) úgy érzem annyira lelassult az idő, és mintha nem történne semmi... Még nem érzem a mozgást sem, pedig alig várom már, azért is, mert úgy legalább tudnám rendben van minden.

Éreztetek így?


2012. dec. 4. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. A 12. heti uh után egy héttel már úgy éreztem, mintha nem is lenne baba. Most vagyok a 15. héten és alig várom már a 18. heti uh-t, hogy láthassam. De az még olyan hosszú idő és olyan lassan telnek a napok!
2012. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden terhesnél olyan mintha megállna az idő:-) de szép lassan telik az! Én 19hetesen voltam ultrahangon most vagyok a 28héten mintha semmi nem történne áll az idő alig várom már hogy orvoshoz kelljen menni vagy csak elmehessünk a havi bevásárlásra:-) Kitartás!
2012. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41. hétben járok, de néha még most is így érzek :)
2012. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!